spektakl

Most 2017

spektakl

Most 2017

Most 2017 - Bilety na spektakl teatralny

Przed nami druga edycja włosko-polskiego przeglądu teatralnego MOST 2017 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w przedstawieniach, które odbędą się w Stacji Muzeum przy ulicy Towarowej, 3.

Most 2017 pokaże widzom integrację dwóch kultur, ich bogactwo i dorobek. Połączy włoskość oraz międzykulturowość. Pokażemy jak można współpracować w sztuce - pomimo różnorodności kulturowej.

Włoski przegląd teatralny odróżnia się od innych tym, że jej zagraniczni artyści mieszkają w Polsce, żyją jej kulturą i sztuką.

Pragniemy skupić uwagę widzów na naszych spektaklach dla których szukaliśmy szczególnego miejsca do ich pokazania. Takim miejscem okazała się „Stacja Muzeum”. Miejsce to jest symbolicznym połączeniem naszych podróży, przystankiem życiowym, w którym możemy się rozwijać i realizować.

Wśród sześciu spektakli, które chcemy zaprezentować – mamy 3 premiery: „Metamorphosis” według „Przemiana” F. Kafki, „Obcy/Sconosciuti”według „Emigranci” S. Mrożka oraz spektakl taneczno-muzyczny StefanoTerrazzino. Odbędą się również dwa warsztaty. Jeden dla dorosłych, którzy wezmą udział w spektaklu tanecznym na scenie oraz drugi dla dzieci i ich rodzin. Część spektakli odbędzie się w dwóch językach.

StefanoTerrazzino, znany wielu Polakom, włoski tancerz, piosenkarz i aktor. W swoim spektaklu przedstawi pieśni sztuki klasycznej, wystawione we współczesny sposób.

Karolina Porcari, aktorka filmowa i teatralna.Zagrała m.in. w „Komisarzu Alex”, „Pitbull”, „Magdzie M”, „M jak miłość”- wystąpi w przedstawieniu „Zła Matka”.

Mikołaj Cieślak, gość specjalny naszego przeglądu, znany z kabaretu „Moralnego Niepokoju” oraz „Ucha prezesa” - wystąpi z jednym ze swoich skeczy kabaretowych, przetłumaczonym na język włoski.

Przed każdym ze spektakli, będzie można zwiedzić Stację Muzeum w towarzystwie przewodnika mówiącego po włosku. Po spektaklach odbędą się spotkanie z artystami.

Zapraszamy do udziału w naszych spektaklach i warsztatach.

*Bilet ulgowy: dla studentów, uczniów, emerytów i rencistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Most 2017

Piękny pomysł na temat występu przybliżającego kulturę Sycylii.Wspaniale tańczone układy taneczne, piękne pieśni i muzyka. Ciekawe było też to, że dano szansę młodzieży, głównie dziewczętom na zrealizowanie się na scenie w barwnych kobiecych kreacjach. Myślę, że odniosły z tego powodu niemałą satysfakcję! Podobała mi się kameralność występu gdzie wszyscy widzowie byli blisko występujących.Oryginalna była też sceneria we wnętrzach starego dworca kolejowego.
Świetna inicjatywa! Piękny spektakl i koncert! Oby więcej takich wydarzeń!
evemargarett 05.12.2017 15:50
Sztuka w bardzo ciepłym klimacie przy jednoczesnym swobodnym jej tonie. Bardzo polecam! pozdrawiam basia artel
Cudne - śmiech przez łzy i wrażenie oglądania samej siebie w lustrze

Polecane z kategorii spektakl