spektakl
Musical Grease

spektakl

Musical Grease

Musical Grease - Bilety na spektakl teatralny

Musical Grease | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

GREASE ?
TO ROZTAŃCZONE LATA 50-TE ! ! !
SKÓRA, FURA I ROCK AND ROLL ! ! !

Amerykańska szkoła średnia, przystojni, zbuntowani młodzieńcy w czarnych skórzanych kurtkach - niepokorni, typowi młodzi gniewni. Szybkie samochody, cheerleaderki w różowych strojach i wszechobecna brylantyna ! Pierwsze miłosne problemy, zwariowane potańcówki, prawdziwe przyjaźnie.
Fantastyczna choreografia i chwytliwe, przebojowe piosenki m.in. "You Are The One That I Want", "Summer Nights" i wiele innych. Kultowy musical, który przenosi widzów w szalone lata 50 - te ! "Grease" to także wielki przebój filmowy z 1978 roku, z niezapomnianymi rolami Johna Travolty i Olivii Newton - John.
To jeden z najbardziej kultowych filmów muzycznych w historii, nominowany do wielu prestiżowych nagród (w tym m.in. do Oscara i Złotego Globu).
Na scenie zobaczymy m.in.: oryginalną, dwupiętrową scenografię, fantastyczne stroje, wspaniałą grę świateł. Na dodatek usłyszymy wszystkie znane i lubiane z filmowej wersji musicalu piosenki w polskich wersjach językowych, zaśpiewane przez doskonałych wokalistów, którzy którzy wcielą się w te kultowe postacie. Wszystko okraszone będzie stylową choreografią i doskonałą grą aktorską.
Szykujemy także wiele niespodzianek, m.in na scenie pojawi się... samochód !
Reżyseria: Kacper Wojcieszek, Marcin Borchardt
Choreografia: Kacper Wojcieszek, Jacek Stróż
Scenografia: Beata Jasionek, Maciej Rutkowski
Światła: Alicja Brożyna
Nagłośnienie: Paweł Skoczyk
Występują: Cruise von Bardeleben, Bartosz Czaja, Magdalena Łoś, Sylwia Piotrowska, Magda Kacperek, Katarzyna Pietrzyk, Paula Kocięcka, Paulina Barów, Paweł Barów, Jacek Stróż, Dawid Tokarczyk, Marcin Borchardt, Kacper Wojcieszek i inni

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
WIĘCEJ

Brak wydarzeń

Recenzje

Przyjemnie spędzony wieczór, dziękujemy. Klimat Geace oddany w pełni.
Niestety słabo. Wykonanie spektaklu amatorskie, brak synchronizacji w tańcu, słabe dialog. Cena nieadekwatna do jakości musicalu :( Wielka szkoda, bo w Teatrze Muzycznym w Gdyni było to Wielkie Show z owacją na stojąco.
Spektakl sam w sobie jest super! :-) Jednak opis przed spektaklem że będzie samochód zrobiło na nas wrażenie ale na scenie jednak ten samochód to śmiech. Blachy i nic więcej. Spektakl jednak zrobił duże wrażenie
Niestety rozczarowanie. Uwielbiam Grease i czekałam na to wystąpienie, ale niestety zapewniono mi tutaj słabe dialogi, amatorski taniec i problemy z nagłośnieniem. Cena nieadekwatna do jakości musicalu. :(
Ogromne rozczarowanie. Słabe nagłośnienie dialogów, dialogi mierne, wokale bardzo ładne. Poziom przedstawienia szkolnego, niestety. Nie byłoby rozczarowania, gdyby kosztowało to 35 zł a nie 100!
Niestety za mała scena do takiego musicalu.
Świetna gra aktorska i doskonała zabawa w sobotni wieczór POLECAM
Podobało mi się
Wystep udany atmosfera fantastyczna
Z całym szacunkiem dla artystów, był to amatorski spektakl w cenie 100 zł za bilet. Nawet fotos reklamujący przedstawienie był ‚pożyczony’ z internetu. Może tyle.
Muzyka grana po polsku nie oddaje tego efektu co w filmie. Drogo jak za taki miuzikal (100). Aktorka grająca Sendy, piękny głos.
justynatygrys 17.11.2019 08:49
Było elegancko i nawet chwilę sobie potańcowałem tzn nie to żebym sam się rwał :-) poprostu zostałem wylosowany :-) a ogólnie dobra robota

Polecane