spektakl

Musical dla dzieci - „Orfeusz i Eurydyka"

spektakl

Musical dla dzieci - „Orfeusz i Eurydyka"

Musical dla dzieci - „Orfeusz i Eurydyka" - Bilety na spektakl teatralny

Musical dla dzieci - „Orfeusz i Eurydyka” jest to opowieść luźno nawiązująca do antycznej historii Orfeusza i Eurydyki, w której bohaterowie potrafią pokonać przeciwności losu dzięki odwadze i determinacji, a przyjaźń bierze górę nad zniechęceniem i zmęczeniem. Autorką spektaklu jest Maria Szreder, a choreografia i reżyseria są dziełem instruktorów pracujących z zespołem.

Musical z muzyką na żywo grany przez dzieci dla dzieci i dorosłych.

Gwiezdny Wąż wraz ze swoją szajką porywa dzieci, w tym niejaką Eurydykę. Młody chłopak imieniem Orfeusz, aspirujący do miana prawdziwego apasza, rusza by ją odnaleźć. Po drodze czeka go mnóstwo nieprzewidzianych zdarzeń. Jak to się skończy możecie się Państwo przekonać już na najbliższych wystawieniach musicalu dziecięcego pt "Orfeusz i Eurydyka" w Służewskim Domu Kultury. Czekają na was popisy wokalno-chreograficzne , efekty specjalne, zespół grający live. Po prostu nie można tego nie zobaczyć. :) Zapraszamy!

Występują dzieci z grupy musicalowej "Orfeusz" z SDK na Służewiu.

libretto i muzyka: Maria Szreder, choreografie / ruch sceniczny: Mirek Woźniak, przygotowanie wokalne: Justyna Sprawka, kostiumy / scenografia/ wizuale: Dorota Kuźniarska, video: Witold Modrzejewski, dźwięk: Jarosław Regulski, światła: Rafał Brześciński, w roli Smoka: Jacek Zieliński, zespół muzyczny prowadzi: Marcin "Axis" Żebrowski, reżyseria: Juliusz Dzienkiewicz

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Musical dla dzieci - „Orfeusz i Eurydyka"

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl