spektakl

Niespodzianka

spektakl

Niespodzianka

Niespodzianka - Bilety na spektakl teatralny

Sztuka, której autorem jest Pierre Sauvil to widowiskowa i dynamiczna arcykomedia, przygotowana specjalnie na 10-lecie Teatru Kamienica. Spektakl w reżyserii Emiliana Kamińskiego w humorystyczny sposób obnaża wiele prawd dzisiejszych czasów. To sztuka z wyśmienitą obsadą, błyskotliwymi dialogami i… mnóstwem NIESPODZIANEK!

OPIS SPEKTAKLU

Spełniony biznesmen i niespełniona aktorka. Piękni i bogaci właściciele dużej firmy żyją razem, ale łączy ich głównie wspólny majątek. Kiedy w końcu Katarzyna (Joanna Liszowska) postanawia zmienić swoje życie, Filip (Sambor Czarnota) knuje intrygę, która ma jej w tym przeszkodzić. Odkrycie niechlubnych zamiarów męża powoduje lawinę zaskakujących, kryminalnych zwrotów akcji. W małżeński konflikt angażują się sąsiedzi: biedny emeryt Waldemar Szarak (Krzysztof Kiersznowski), wścibska Janina Kapusta (Elżbieta Jarosik) i przemądrzały student Bożydar Satanowski (Krystian Kukułka).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Niespodzianka

scenografia bardzo słaba, spektakl mało interesujący, mało śmieszny dobra obsada od której można wymagać więcej
Sztuka z dużą dawką humoru. Wspaniała kreacja p. Krzysztofa Kiersznowskiego!
Świetna sztuka! Wspaniali aktorzy - bardzo lubię p. Joannę Liszowską i po raz pierwszy zobaczyłam ją "na żywo" . Super kobieta, zrobiła na mnie duże wrażenie swoją grą i postacią. P. Czarnota - grał, śpiewał, tańczył....Pozostali aktorzy nic nie odstawali od głównych postaci. Jak można tak przekręcać słowa i nie pomylić się! Niezapomniane wrażenia - gorąco polecam
W mojej ocenie, jedynymi minusami były zbyt długo ciągnące się dialogi o tym samym. Bardzo dobra gra aktorska i sporo humoru ratowały cały spektakl, choć miałem moment zwątpienia i znudzenia.
Bardzo fajne widowisko, dobra obsada,zaskakujące zakończenie. Polecam.
Nie spodziewajcie się salw śmiechu, bo dzieło raczej średnie - czasem przeniesienie francuskiej komedii na polski grunt nie gwarantuje sukcesu. Aktorzy robią co mogą, z różnym skutkiem, czasami ma się wrażenie, że to postaci z różnych sztuk (a nie tylko środowisk). Krzysztof Kiersznowski ratuje sytuację. Na Joannę Liszowską, z pewnością miło popatrzeć. Elżbieta Jarosik doskonała komediowo, ale "odklejona" od reszty.

Polecane z kategorii spektakl