Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

spektakl

"NIEbo i dłoNIE"

spektakl

"NIEbo i dłoNIE"

"NIEbo i dłoNIE" - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„NIEbo i dłoNIE”

A i O spotykają się. Nie wiemy do końca, gdzie: w wyobraźni, w przedszkolu, na placu zabaw? A stwarza dla O historię: dorastania, zawarcia przyjaźni, wspólnej zabawy. Jednak w tym nieskrępowanym, bezpiecznym świecie dziecięcej fantazji pojawia się przełomowy moment: chwila, z którą trzeba nieuchronnie stać się odrobinę starszym i wyruszyć do nowej szkoły. A co, jeśli ta przygoda oznacza konieczność pożegnania z przyjacielem?

Poetycka, operująca czułym humorem sztuka dla najmłodszych Carstena Brandaua rozpisana na dwie abstrakcyjne postaci – A i O, które w zataczających koło scenach odkrywają siebie nawzajem, otaczający je świat, piękno przyjaźni i konieczność uszanowania wolności drugiego, nawet, gdy oznacza to konieczność rozłąki.

tekst: Carsten Brandau
tłumaczenie: Iwona Nowacka
reżyseria: Beniamin Bukowski
scenografia: Natalia Borys
muzyka: Alicja Skrzypiec

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "NIEbo i dłoNIE"

Ten teatrzyk nie odbył się , o czym nie zostaliśmy poinformowani
Bogda 11.10.2022 08:07
Samo przedstawienie jest bardzo ładne , ale tematyka dość trudna , w mojej ocenie minimum od 5 lat
Inka 04.09.2022 13:02
Wspaniały i mądry spektakl. Dzieci były zachwycone i dużo zrozumiały.
Tomasz 04.09.2022 10:33
Jestem pod wrażenie realizacji. Tekst fantastycznie opracowany i gra aktorów powałiła mnie na kolana. Rewelacyjna minimalistyczna scenografia i muzyka dobrze dobrana do prezentacji.
Mirosława 09.07.2022 12:36
Niestety, ale moim zdaniem spektakl jest dla dzieci od 7 lat ,a może i nawet starszych... nic nie przykuwa uwagi mniejszych dzieci. Scenografia praktycznie cala w jasnych kolorach i te białe kombinezony aktorów...no trzeba faktycznie się skupić i mieć wyobraźnię...poza tym dzieciom w wieku 4 lat ciężko poprostu pojąć o co wogole chodzi?! Jeśli chodzi o samą grę aktorów -oceniam bardzo dobrze.
Widz 05.07.2022 19:38

Polecane z kategorii spektakl