Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

spektakl

NIKT NIC NIE WIE

spektakl

NIKT NIC NIE WIE

NIKT NIC NIE WIE - spektakl

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Wyjątkowe wydarzenie dla dzieci.
To komediowy spektakl, podczas którego wspólnie z dziećmi wymyślamy i nadajemy bieg zabawnym, wzruszającym i przygodowym historiom.
Mali widzowie pomagają nam w stworzeniu świata i bohaterów.
Wszystko jest improwizowane na żywo, przez co każda historia jest niepowtarzalna i wydarza się tylko raz. Zdarza się, że młoda widownia jest angażowana przez nas również na scenie!
Spektakl przeznaczony jest dla widzów w wieku od 4 do 10 lat. Ale gwarantujemy, że dorosła widownia również będzie bawić się wyśmienicie.
Jak to działa?
• Najpierw się rozgrzewamy! – Wspólnie z publicznością przed spektaklem wykonujemy ze sceny ćwiczenia, które budzą wyobraźnię, pozwalają się poznać i dobrze poczuć przed spektaklem.
• Później wspólnie wyruszamy do świata bajek! – Czerpiąc z inspiracji od publiczności na bieżąco, tworzymy improwizowane opowieści. Każda z nich jest wyjątkowa, ponieważ wydarza się tylko raz i nigdy więcej się nie powtórzy!

Serdecznie zapraszamy!
Występujemy w składzie: Norbert Bajan, Piotr Gasik, Ewa Gryczon, Marta Iwaszkiewicz, Agnieszka Matan, Aleksandra Markowska, Joanna Pawluśkiewicz, Marta Podobas, Agata Rozbicka, Jan Wasilewski
Czas trwania: około 60 minut

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: NIKT NIC NIE WIE


Jak działają recenzje?
Najgorszym spektakl na jakim byłem. Próba nie wiem czego, standup dla dzieci czy coś podobnego. Ani to śmieszne ani mądre a jedynie żenujące. Wyszliśmy w trakcie.
Arek 29.11.2023 08:19
Spektakl raczej dla dzieci powyżej 5 roku życia, młodsze widziałam, że się nudziły. Dodałabym więcej interakcji z publicznością, więcej zadawania pytań typu jak powinna się potoczyć się akcja, czy dany bohater powinien zrobić tak czy inaczej, a takie pytanie pojawiło się raz. Można by dodać rekwizyty np. ubieranie św. Mikołaj np. czy taką długą białą brodę czy np rudą i wtedy dzieci by wybierały czy namalować mu okulary czy nie, wtedy dzieci byłyby bardziej zaangażowane. Początek był fajny kiedy były zabawy z publicznością później już tej interakcji było dużo mniej przez co dzieci się nieco się nudziły. Potencjał jest, ale dużo można jeszcze poprawić.
azka 27.11.2023 14:31
Byłam na pierwszym przedstawieniu w październiku i było super dlatego zdecydowałam się także na listopad. Teraz się zawiodłam. Lekko inny skład sprawił że bajki nie były już tak ciekawie zaprezentowane i używany język był zbyt skomplikowany dla najmłodszych odbiorców. Trochę się zawiodłam.
KATARZYNA 27.11.2023 09:20
Spektakl nie nadaję się dla dzieci. Brak jakichkolwiek wartości do przekazania... Szkoda pieniędzy, nie polecam...Rozumiem, że jest to improwizacja i każda bajka, opowieść jest inna.. Pierwsza bajka była o Zombiakach, cmentarzu i Halloween... Dziwię się, że osoby dorosłe przedstawiają takie rzeczy. Powinny wybierać propozycje publiki wartościowe nadające się dla dzieci i mające coś przekazać. Młodsze dzieci bały się tego...
Kinga 01.11.2023 00:02
fajny, dynamiczny i angażujący dzieciaki występ.
marakuja 30.10.2023 11:34
Świetna zabawa dla dużych i małych dzieci
KKATE 30.10.2023 09:22
Rewelacja polecam dla każdego i dla małego i dużego. Bardzo fajne doświadczenie.
Katarzyna 30.10.2023 08:54

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

 • Spektakl raczej dla dzieci powyżej 5 roku życia, młodsze widziałam, że się nudziły. Dodałabym więcej interakcji z publicznością, więcej zadawania pytań typu jak powinna się potoczyć się akcja, czy dany bohater powinien zrobić tak czy inaczej, a takie pytanie pojawiło się raz. Można by dodać rekwizyty np. ubieranie św. Mikołaj np. czy taką długą białą brodę czy np rudą i wtedy dzieci by wybierały czy namalować mu okulary czy nie, wtedy dzieci byłyby bardziej zaangażowane. Początek był fajny kiedy były zabawy z publicznością później już tej interakcji było dużo mniej przez co dzieci się nieco się nudziły. Potencjał jest, ale dużo można jeszcze poprawić.

  azka 27.11.2023 14:31


 • Byłam na pierwszym przedstawieniu w październiku i było super dlatego zdecydowałam się także na listopad. Teraz się zawiodłam. Lekko inny skład sprawił że bajki nie były już tak ciekawie zaprezentowane i używany język był zbyt skomplikowany dla najmłodszych odbiorców. Trochę się zawiodłam.

  KATARZYNA 27.11.2023 09:20


 • fajny, dynamiczny i angażujący dzieciaki występ.

  marakuja 30.10.2023 11:34


 • Świetna zabawa dla dużych i małych dzieci

  KKATE 30.10.2023 09:22


 • Rewelacja polecam dla każdego i dla małego i dużego. Bardzo fajne doświadczenie.

  Katarzyna 30.10.2023 08:54


Polecane z kategorii spektakl