spektakl

NOWE SZATY KRÓLA

spektakl

NOWE SZATY KRÓLA

NOWE SZATY KRÓLA - Bilety na spektakl teatralny

Baśń Andersena o nagim królu – o królu oszukanym i samooszukującym się opowiedziana na nowo przez Malinę Prześlugę. I to jak opowiedziana! Historia dzieje się współcześnie, kiedy to po świecie, jak po wybiegu, paradują celebryci, a eksperci w dziedzinie mody i urody stają się guru dla mas. Takim nowoczesnym światem glamour zarządza król – mierny kreator własnego życia, który wewnętrzną pustkę, rozdzierającą samotność usiłuje przykryć coraz to bardziej szałowym ciuchem. Aż do absurdu, aż do okrzyku: „Król jest nagi!”. Opowieść tym smutniejsza, że aktualna. Ale pełni wigoru aktorzy Teatru Es nie pozwolą Wam się smucić ponad miarę, tym bardziej, że tekst sztuki okraszony jest wybornym humorem Prześlugi, a piosenki z muzyką Roberta Protasewicza, który jest reżyserem całości, nadają przedstawieniu lekkości.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje NOWE SZATY KRÓLA

Fantastyczne, mądre przedstawienie dla małych i dużych. Wpadające w ucho piosenki, oprawa muzyczna i świetlna oraz ponadczasowe przesłanie. Dzieciaki zadowolone!
Fantastyczne przedstawienie, świetna zabawa dla dzieci i rodziców.
Inteligentnie, świetne dislogi, gra mimiczna, aluzje czytelne dla rodziców. Wspaniałe wokale. Brawo!
cudowna gra aktorska, wszyscy występujący bardzo profesjonalni, umiejętnie przekazywali emocje przedstawianej sztuki i mądrość jej przesłania, Pan Robert - mega głos! Brawo! Brawo! Brawo! Warto było Was obejrzeć! Dziękuję!
Rewelacyjny spektakl! Zabawny i mądry. Idealny dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Scenariusz, muzyka, scenografia, gra aktorów, w tym śpiew, na szóstkę. Polecam!
Przedstawienie profesjonalne...zabawne, z przekazem dla widza (nie tylko tego młodego)
Spektakl i dla dzieci, i dla dorosłych. Dzieci zobaczą klasyczną baśń Andersena z ciekawymi piosenkami, układami choreograficznymi, humorem. Dorośli mogą zastanowić się nad społeczną hipokryzją, wkupowaniem się w czyjeś łaski za wszelką cenę, wartościami rodzinnymi. Polecamy!

Polecane z kategorii spektakl