spektakl

Nago w kisielu

spektakl

Nago w kisielu

Nago w kisielu - Bilety na spektakl teatralny

Scenariusz i reżyseria: Marek Zgaiński
Obsada: Anna Biniak, Izabela Tarasiuk

Jest takie polskie przekleństwo - "Obyś nie miał znajomości". I wygląda na to, że brak znajomości jest o wiele gorszy od "Obyś się smażył w piekle" bo piekło jest iluzoryczne, a brak znajomości konkretny. Bohaterki komedii "Nago w kisielu" nie mają znajomości, wiodą nudne życie bez perspektyw, aż tu nagle pojawia się szansa na wielką zmianę. Być może jedyną. Pojawia się ON. Jeśli chcecie Państwo wiedzieć do czego dwie kobiety są w stanie posunąć się, żeby nie przepuścić tej szansy, to zapraszamy na spektakl.

Po rozpoczęciu spektaklu spóźnieni widzowie nie będą wpuszczani. Spektakl odbędzie się przy min. 10 osobach na widowni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Nago w kisielu

Fantastyczne! Tak dobrze sie dawno nie bawilem. Tak dalej! PS Bylem dwa dni pozniej nanowym programie Ani, mru, mru. (jestem ich wielkim Fanem) ale... hmmmm....... Chyba musza chlopcy dac, zeby wam tym razem .dorownac. Oczywiscie pozostaje jeszcze opcja kapieli w kisielu.Teatr Wielki ma z pewnoscia sprawne prysznice!
Zomol 19.03.2019 21:15
Sztuka która nie tylko serdecznie nas rozbawiła, ale także przedstawiła aktualne problemy postrzegania kobiet i ich kariery w sposób inspirujący do dyskusji. W dodatku okraszone pięknym mieszaniem wątków teatralnych i odniesień do klasyki w postmodernistycznym koktajlu zakrawającym na meta-sztukę. Byliśmy zachwyceni.
Pierwszy spektakl w moim zyciu, ktory mnie rozczarowal. Slaba gra aktorska, zero scenografii, kostiumy marneee, sztuka srednia.
maniaczka 04.01.2018 20:20
Widziałem lepsze spektakle jak np randka w ciemno
fan sztuki 16.01.2017 15:39
Troche niepotrzebny "konkurs" na zakończenie
Adam 26.06.2016 21:35
Bardzo zabawny spektakl, gra aktorek podobała mi się. 6
Anka1433 12.12.2015 10:14

Polecane z kategorii spektakl