spektakl
Narodowa Perła Gruzji

spektakl

Narodowa Perła Gruzji

Narodowa Perła Gruzji - Bilety na spektakl teatralny

Narodowa Perła Gruzji | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Ośnieżone wierzchołki gór, w dolinach piękne dziewczyny i dzielni młodzieńcy, a do tego wino, taniec i śpiew - czyli, po prostu, GRUZJA. To kraj o wspaniałej, bogatej kulturze, muzyce zapierającej dech w piersiach i żywiołowych tańcach. W takim kraju każdy rodzi się artystą - artystą życia, bo śpiew i taniec są właśnie sensem życia.

I oto przed Państwem Narodowa Perła Gruzji,zespół ''Adjarian Song and Dance''. Zespół otrzymał liczne certyfikaty i dyplomy merytoryczne, a także nagrody pieniężne i otrzymał jedne z największych uznań krytyków. W 2016 r. Zespół uzyskał status akademicki dzięki nauczaniu i technikom, których udziela im Temuri Koridze, światowej sławy i najbardziej elitarny tradycyjny artysta tańca w Gruzji. Zespół współpracował i występował z największymi gwiazdami tradycyjnej sztuki w tym regionie i kraju, a dzięki tej wspaniałej historii nadal lubią dzielić się swoją tradycyjną sztuką z innymi kulturami i narodami na całym świecie. , a teraz może ich obejrzeć również polska publiczność. Zapraszamy na spotkanie z tancerzami przybywającymi ze szczytów Kaukazu niczym orły i pragnącymi z gracją innego królewskiego ptaka - łabędzia - przekazać Państwu dawkę wrażeń mocnych jak gruzińskie wino i oszałamiających jak tamtejsze powietrze...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Wspaniały występ! Talent, pasja, emocje. Piękne widowisko!
Genialny koncert. Artyści najwyższej klasy.
piękne widowisko,jestem pod wrażeniem wczorajszego występu i pięknego wręcz akrobatycznego występu tancerzy.
Wspaniały występ, dostarczył niesamowitych wrażeń. Zespół zaprezentował się w pełni profesjonalnie, zarówno jeśli chodzi o tancerzy, jak i muzyków. Muzyka gruzińska bardzo energetyczna, tańce żywiołowe i piękne stroje dopełniające całość. Świetny prowadzący, który wprowadzał w klimat prezentowanego kraju. To wszystko przypomniało mi piękno tego kraju i jego ludzi.
Nieprawdopodobny spektakl taneczno - muzyczny. Mistrzostwo do potęgi n-tej. Dynamika, synchronizacja, umiejętności akrobatyczno - baletowe. Wiele spektakli widziałem, w tym mistrzowskie tańce irlandzkie. Jednak występ "Narodowej Perły Gruzji" bije wszystko.
Szok Pozytywny! Mistrzostwo ruchu, rytmu, płynności i miękkości kobiecej, sprawności męskiej i wilczej radości istnienia. No i zespół muzyczny o ludowej i po-celtyckiej wrażliwości, a także współgraniu dawnych instrumentów w oparciu o radość wspólnego tworzenia Waszego Świata. Uczmy się tego my - ta wielka Europa. Gratulacje i proszę o jeszcze!
Przedstawienie było bardzo piękne. Polecam. Jedyny mankament to słabe oświetlenie sceny tanecznej i tancerzy.
Bardzo energetyczny występ. Było cudownie.
Genialny koncert. Artyści najwyższej klasy. Wspaniały wieczór Polecam nie będziecie żałować.
Oni są świetni! Nogi i ręce same się ruszają w rytm muzyki. Niesamowity pokaz sztuki tanecznej z energiczną muzyką. Polecam!
Występ zespołu z Gruzji bardzo mi się podobał.Profesjonalny zespół,bardzo dynamiczny,super zgrany do tego piękne stroje,i muzyka zupelnie inna niż nasza.Występ zespołu przbliżył mi kulturę Gruzji.
Cudowny żywiołowy występ
Występ bardzo dobry, dynamiczny. Bardzo nam się podobał. Apel to kilku osób z widowni. Szanowni Państwo, telefony komórkowe w teatrze naprawdę przeszkadzają. Większość z nas przyszła przeżyć niesamowite wrażenia artystyczne .. Proponuję telefon zostawić w domu a wrażeniami z koncertu podzielić się ze znajomymi przy dobrej kawie.
Piękny występ. Coś wspaniałego. Polecam.
Cudowny, pełen energii taniec gruziński. Bardzo wysoki poziom i klasa tańca jak rowniez towarzyszącej 10-osobowej kapeli gruzińskiej. Brawo!
Prawdziwa Perla. Zespół zgrany, atrakcja na wyższą skalę! Świeże powietrze z gór Kaukaza, barwy jesieni, dzwięki egzotycznych lutni. Nieziemski zador i temperament. Polecam gorąco!

PROMOCJA DNIA

-25%

Lwówek Śląski
14.12.2019 16:00

bilety od 55,00 zł

KUP BILET

Polecane