spektakl

Narodowy Balet Kijowski - Jezioro Łabędzie

spektakl

Narodowy Balet Kijowski - Jezioro Łabędzie

Narodowy Balet Kijowski - Jezioro Łabędzie - Bilety na spektakl teatralny

Narodowy Balet Kijowski - Jezioro Łabędzie | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Romantyczny książę Zygfryd w przeddzień zaręczyn poluje nocą nad jeziorem. Oglądamy go tam w słynnej scenie baletowej białych łabędzi, która jest prawdziwym arcydziełem choreografii XIX wieku. Kiedy Zygfryd zbliża się do najpiękniejszego łabędzia, ten okazuje się zaklętą księżniczką Odettą. Oczarowany książę wyznaje jej miłość, która może wyzwolić dziewczynę z mocy złego czarnoksiężnika Rotbarta. Jednak matka Zygfryda zaprosiła już do zamku panny z obcych krajów, by syn wybrał sobie wreszcie narzeczoną. Na balu pojawia się także Rotbart z córką Odylią, bliźniaczo podobną do Odetty. Książę ulega, niestety, podstępowi czarnoksiężnika, zdradza Odettę i składa przysięgę miłosną Odylii. Zło triumfuje, ale spektakl pozostawia nas pod urokiem romantycznej baśni i ujmującego piękna muzyki Piotra Czajkowskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
19.02.2021, 18:00 Hala Sportowa
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

wysęp był bardzo udany
Balet bardzo mi sie podobal, jednakze organizacja calego występu na bardzo niskim poziomie. Wykupiłam miejsce VIP, jednakże okazało sie ze wybrane miejsca znajdują sie w chaotycznym skupieniu krzeseł, z ktorych nie bylo widac sceny. Jedyna możliwością obejrzenia spektaklu była zmiana miejsca na siedzenia na trybunach. Organizatorów proszę o zwrócenie uwagi na zapewnienie odpowiednich warunków oglądania w przyszłości.
Polecam wszystkim którzy sie zastanawiają, balet przepiękny, dobre nagłosnienie, organizacyjnie bez zarzutu, obsługa życzliwa, łyżką dziegciu jest fakt że:hala sportowa nijak sie ma do estetycznych doznań ze sceny, plaskikowe krzesełka ustawione tak że nie ma mowy żeby ktoś przeszedł z jednego na drugi koniec rzędu, chłód w sali, i dwie toalety na kilkaset osób - taka rzeczywistośc. Zakup biletu na tej stronie jest dużym udogodnieniem, powinien być wydrukowany, sprawdzany był prze 3 osoby.
egaspar05@gmail.com
Impreza, Balet był wspaniałym widowiskiem. Dobre nagłośnienie, pięknie "wytańczony", narrator - sprawozdawca libretta okazał się nieprzygotowanym, ale to nie wpłynęło na jakość sztuki.
O ile balet był na odpowiednim poziomie, to organizator i organizacja to dno i wodorosty. Już na wejściu dupa, bo nie przeliczyli ile osób przyjdzie, i w szatni miejsc brak. Z pazerności organizatora, krzesełka ustawione tak, że sardynki w puszce więcej miejsca mają. Jeżeli sprzedaje się komuś bilet za 120 zł w tzw. strefie VIP (gdy kupowałem bilety innych nie było), to moim zdaniem mam prawo oczekiwać że będe w miarę kofortowo oglądał występ. Oglądanie baletmistrzów od pasa w górę, bo łby mi zasłaniają, chyba nie oddaje idei podziwiania talentów "tancerzy". Efekt był taki, że drugą część spektaklu oglądałem z rodziną siedząc na schodach trybun. Sam balet wart wymienionej wcześniej kwoty, ale organozator powinien zwrócić mi koszty i zapłacić szkodliwe. Gorąco nie polecam zajść w hali Mosir Ełk. Żal mi osób które przejechały kilkadziesiąt kilometrów by wziąć udział w tej chujni i tych którzy po przerwie nie wrócili, a było ich sporo.
Piękne widowisko !
Jestem bardzo zadowolony. Występ artystów baletu był przeżyciem estetycznym i emocjonalnym na wysokim poziomie.
przepi,,eknie !!!!!!! polecam wszystkim - małym i dużym
wszystko ok jesteśmy pod ogromnym wrażeniem :) bylismy pierwszy raz i na pewno jeszcze wrocimy ...
Balet z jedynymi w swoim rodzaju wrażeniami estetycznymi. Jak najbardziej warto pójść. Sztuka, estetyka ruchów, artyzm w czystej postaci
Przepiękny występ, cudne kostiumy, naprawdę warto się wybrać.
Bardzo mi się podobało i moj4ej wnuczce też
Niesamowite wrażenie po występie artystów. Widać ich kunszt i włożoną pracę. Młodzi artyści pełni oddania dla tańca. Długo będę pod wrażeniem ich występu. Zachwycające stroje.
Dostarczył mnóstwo pozytywnych wrażeń. Byłam zachwycona. Przepiękny występ
Polecam. Super spektakl.
Bardzo piękny występ na najwyższym poziomie. Niestety scenografia dość uboga i muzyka z głośników.
Wykonanie i muzyka rewelacyjne.
Witam widowisko wspaniałe godne polecenia poprostu piękne!, pragnę zwrócic uwagę jednak na to co zasłyszałam , w sektorze bocznym 1 piętro,tuz pod scena wiele osób narzekało na brak widoczności
Wspaniałe widowisko.Czułam się jak w bajce.Dziękuję za dostarczenie tylu emocji
Występ cudowny, niezwykłe doświadczenie i pięknie oddana historia miłosna. Polecam każdemu.
Pięknie.
marcelka 03.03.2019 11:03
Bardzo piękny występ! Polecam każdemu.
Wiktoria 05.02.2019 16:26
Bardzo mi się podobał występ baletu. Polecam znajomym kolejny występ.
TNA/2512019 28.01.2019 20:08
Jak na prowincjonalny występ zespołu to bardzo dobry. Sceneria mało teatralna , ale była to hala sportowa. Muzyka ( odtwarzana ) świetna ale nagłośnienie nie do końca. Mało ludzi ale to chyba wina prawie zupełnego braku reklamy. .
Wspaniały występ. Szkoda tylko, że była to hala gimnastyczna a nie sala operowa. Jednak innej możliwości nie było. Prosimy o więcej.
StarszyPan 28.01.2019 10:35
Piekny wystep. Warto bylo obejrzec i na pewno warty polecenia.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane