spektakl

Nas troje

spektakl

Nas troje

Nas troje - Bilety na spektakl teatralny

NAS TROJE

Komedia Marka Koterskiego "Nas troje" opowiada o kryzysie uczuciowym pary współczesnych polskich inteligentów. Ich wrażliwość została zdominowana życiem bohaterów seriali telewizyjnych i reklam. Każde zbliżenie, próby nawiązania wzajemnego kontaktu realizują się rykoszetem odbite od ekranu.

Postać Adasia Miauczyńskiego - ukazywana często przez Marka Koterskiego w filmach - pojawia się również w tym spektaklu. Adam to mężczyzna dojrzały, który utraciwszy młodość, tęskni za dawnymi ideałami, miłością i harmonią. Pragnie wyrozumiałości i akceptacji dla własnych natręctw. Dostaje jednak nieuważne potakiwanie, złośliwe docinki albo kapiące nań łzy Małgorzaty z powodu tragicznych wydarzeń zaistniałych w serialowej rodzinie Carringtonów. Wszelkie próby rozmowy przeradzają się w kłótnie, które stają się dowcipnym obrazem, dzielących ich problemów, bolączek. Nawet, gdy dochodzi do pojednania kochanków, co zwiastuje romantyczna muzyka, i obydwoje wpatrzeni w siebie, łączą się w miłosnych uścisku... Gosia traci na chwilę zainteresowanie pieszczotami, ponieważ szklane pudełko gwarantuje jej większą duchową przygodę.

Sztuka jest wartą obejrzenia dawką słodko - gorzkiego humoru. Perypetie bohaterów szczerze bawią, mimo, że mogą być odbiciem relacji damsko-męskich niejednej kobiety i niejednego mężczyzny. Adaś oraz Małgorzata to tylko pewne określone typy. Mieszkający w bloku Polak, Polka... i telewizor.

Obsada
Małgorzata BOGDAŃSKA
Tomasz SAPRYK

Autor
Marek KOTERSKI

Reżyseria
Jan BRATKOWSKI

produkcja: www.teatrgudejko.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Nas troje

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl