spektakl

Nasz Kolega PINOKIO

spektakl

Nasz Kolega PINOKIO

Nasz Kolega PINOKIO - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

PINOKIO! Historia drewnianego pajaca który chciał zostać chłopcem - opowiadana przez aktorów Dziecięcego Teatru ROZRÓBA (TZR).
Któż piękniej potrafi zaprosić na swoją premierę, niż sami młodzi adepci scen teatralnych? Cytuję: "My niżej podpisani słudzy i podnóżki Teatru ROZRÓBA wraz z naszą reżyserką Panną Magdaleną Martyniak, będąc na początku naszej aktorskiej podróży, chcemy dostąpić zaszczytu, a także i przyjemności zaprezentowania zgromadzonym tu inteligentnym i wybrednym widzom, słynne przedstawienie pt. “Nasz kolega Pinokio”, który już nieraz miał honor tańczyć, grać i śpiewać wobec ich cesarskich mości na licznych teatralnych dworach Europy i Świata! Choć to dla naszego zespołu pierwsza i niepowtarzalna premiera!
Składając podziękowanie, polecamy się waszej podniecającej obecności i prosimy o względy!
Bawcie się, śmiejcie i wyruszajcie!
Z podziękowaniami i życząc miłego odbioru!
Teatr Rozróba wraz z Reżyserką."

Reżyseria: Magdalena Martyniak
Obsada: Teatr dziecięcy Rozróba
Scenariusz: Magdalena Martyniak
RŚwiatło: Tomasz Paszenda
Muzyka: Piotr Tkocz

Klub Kultury Harcówka Teatru Ziemi Rybnickiej
Zakątek 19, 44-203 Rybnik

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Nasz Kolega PINOKIO

Wspaniałe przedstawienie. Duże zaangażowanie w sztukę młodych aktorów i ich radość z występu były wzruszające. Całość występu przygotowana bardzo profesjonalnie. Przedstawienie podobało się zarówno dzieciom jak i nam rodzicom.
kin5 04.06.2022 11:42
Nie jestem z rodziny żadnego z Występujących pierwszy raz przed większą publicznością, ale łzy wzruszenia po policzku spłynęły. Piękne gratulacje dla Dzieci i Dorosłych zrzeszonych wokół tak pracochłonnych, ale mam nadzieję wdzięcznych, inicjatyw! Bardzo dziękuję i trzymam kciuki za Wasz rozwój!
Mariola 02.06.2022 11:20
Bardzo fajny spektakl. Dzieciom się podobało. Aktorzy zagrali rewelacyjnie :-)
Aga Zam 02.06.2022 08:39

Polecane z kategorii spektakl