spektakl

Nasze Żony

spektakl

Nasze Żony

Nasze Żony - Bilety na spektakl teatralny

Zaskakujący, pełen zwrotów akcji komediodramat, obmyślony na trzech wirtuozów aktorstwa - Wojciecha Pszoniaka, Jerzego Radziwiłowicza/ Piotra Polka i Wojciecha Malajkata. Jest to opowieść o próbie, przed jaką staje wieloletnia przyjaźń trzech mężczyzn. Na rozważaniach o trudnych wyborach między moralnością a lojalnością się nie skończy.

"Nasze żony" to sztuka, w której aktor jest na pierwszym planie, jest podmiotem, a nie - jak to się dziś często zdarza - przedmiotem. Lubię taki teatr. Taki teatr jest mi bliski. Interesują mnie ludzkie losy, zmaganie się człowieka z życiem. Nie chcę, by coś przeszkadzało mi w zbliżeniu się do człowieka, w jego zrozumieniu. Wybrałem tę sztukę również dlatego, żeby spotkać się na scenie z moimi wspaniałymi Kolegami - Wojtkiem Malajkatem i Jurkiem Radziwiłowiczem - Wojciech Pszoniak.

Obsada:
Wojciech Pszoniak
Jerzy Radziwiłowicz / Piotr Polk (wymiennie)
Wojciech Malajkat

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Nasze Żony

Nudne, przewidywalne, słabe. Trzech aktorów z nazwiskami jeżdzi po kraju i zarabia kasę. Po prostu
Marek 09.02.2020 21:49
Wirtuozeria aktorska, Radziwiłłowicza przede wszystkim. Ale konwencja reżyserska „trzech nudziarzy” przyciężkawa. Zwłaszcza, że treść sztuki taka sobie. Nie żałuję, ale na początku przysypiałam w sensie dosłownym.
Hanka Miller 05.02.2020 16:20
świetny spektakl, wspaniali aktorzy
dakus 05.02.2020 13:57
Pan Malajkat i Radziwiłowicz świetnie grali. Rola Pana Pszoniaka nie była zbyt wymagająca. Sama sztuka momentami była monotonna, ale były momenty, że wciągała.
Maras 05.02.2020 10:49
uczta dla duszy, wspaniałe trio. Powinno być lepsze nagłośnienie , bo Pana Pszoniaka nie było wcale słychać :(
Wanilia 05.02.2020 08:29
w ostatnich rzędach- słaby odbiór- bez mikrofonu aktor nie jest dobrze słyszany
b. 05.02.2020 08:26
Niestety jesteśmy bardzo rozczarowani. W 8 rzędzie pana Pszoniaka nie było słychać, mówił bardzo cicho, jakby miał przysłowiowe "kluski w g....". Pozostali panowie zdecydowanie przyjechali na występy na prowincji. Często jestem w stolicy i również chodzę do teatrów. Taka gra byłaby tam nie do przyjęcia! Sama sztuka fajna, ale wykonanie.... :( Kupiłam bilety z dużym wyprzedzeniem ( prezent urodzinowy dla męża) i spodziewałam się naprawdę klasy aktorów. Kilka miesięcy wcześniej w KCK byliśmy na "Inteligentnych ludziach" - nie ma porównania!
Wspaniała gra aktorów, polecamy!
Bawiłem się wyśmienicie, zresztą obsada niemal to gwarantowała.
Wspaniały spektakl trzech znakomitych aktorów . W najdrobnieszych szczegółach dopracowany spektakl . Wszystko to wybrzmiało w ich wydaniu perfekcyjnie . Brawo !!!
To był mój debiut teatralny - jako "świadomy", dorosły widz jestem zachwycona kunsztem aktorskim naszych aktorów. Siedziałam w pierwszym rzędzie, wszystko odbierałam doskonale. Oby więcej takich wydarzeń w nadchodzącym przyszłym roku w naszym - Państwa teatrze!
Barbara1978 10.12.2019 16:21
Reżyseria bardzo dobra, uwielbiam głos Wojtka Malajkata. Przedstawienie udane choć uważam, że postać którą grał Pan Pszoniak powinien zagrać młodszy aktor.
W takiej obsadzie nie mogło być inaczej - ZNAKOMICIE!!!
Bardzo nam się podobał spektakl. Świetna fabuła, wyborna obsada. TZR brawo za repertuar
Dobry spektakl i gra aktorska, polecam.
świetna gra aktorska
Nudny, monotonny, przewidywalny. Gra aktorów, - każdy sobie, bez poczucia wspólnej pracy nad sztuką. Gra pana Malajkata, jakby był myślami gdzie indziej.
Fajna zabawa !!!
Mąż w małżeństwie jest zmęczony i pragnie spokoju - oto smutna konstatacja żony po spektaklu ;)
Rzecz dzieje się w jedną noc w jednym pokoju. Gra trzech wybitnych aktorów. W rozmowie trzech przyjaciół pod wpływem tragicznego wydarzenia zostaje przewartościowane kilka dziesiątek lat ich przyjaźni. Spadają maski, ukazują się prawdziwe postawy. Trójka mężczyzn nie tylko poznaje wzajemnie swoje prawdziwe oblicza, ale również uświadamia sobie swoje własne. Na scenie objawia się nasze życie z kłopotami, problemami, ambicjami i naszymi skrywanymi tajemnicami. A prezentują je aktorzy, którzy nawet wtedy, kiedy nic nie mówią, to grają. I graja tak, że można by patrzeć i słuchać nie tylko dwie godziny, ale całą noc.
"Nasze Żony " to bardziej dramat niż komedia. Gra aktorska na dobrym poziomie . Tylko cztery gwiazdki ponieważ w mojej opinii trochę nudna sztuka z powodu braku zwrotów akcji. Ale generalnie bardzo pozytywnie oceniam całość.
Żenada! Nuda,nuda,nuda. Bilety bardzo drogie to można by jednak oczekiwać coś od aktorów, a tu.... MIZERIA! Po godzinie wyszliśmy bardzo rozczarowani, bo siedzieć jeszcze ponad godz. to było ponad nasze siły
doskonała sztuka i obsada, polecam
Świetne aktorstwo. Bardzo dobry spektakl.
Fabuła skłaniająca do refleksji. Znakomita gra aktorska
Spektakl super, szkoda tylko że nie było Pana Radziwiłowicza
Świetne przedstawienie. Gra aktorska na wysokim poziomie. Bardzo ciekawa scenografia. W dalszych rzędach trochę słabo było słychać.
Dobre przedstawienie, świetna gra aktorów. Spektakl mógłby być o kilka minut krótszy. bez straty dla fabuły.
Jesteśmy całkowicie rozczarowani jakością tego wydarzenia. Nuda. Trzech znudzonych życiem bohaterów i jednocześnie trzech zmęczonych występami aktorów Po prostu chałtura dla gawiedzi na prowincjonalnym Śląsku. Przykre bo oczekiwaliśmy wiele więcej od tak uznanych nazwisk jak Pszoniak, Polk i Malajkat. No cóż, okazuje się, że czasy, gdy takie nazwiska jak Łomnicki, Holoubek czy Zapasiewicz były gwarancją jakości spektaklu z ich udziałem mijają bezpowrotnie. Warto zatem inwestować w młodych i zaangażowanych. Dla przeciwwagi polecam chociażby Teatr Żelazny z Piotrowic.
Niestety jestem zawiedziony wraz z 4 osobową grupą moich przyjaciół. Sztuka nie ciekawa, wiele przerw w ciągłości dialogów, a i tematyka sztuki nie jest twórcza. Nic do śmiechu bo i temat poważny. Na dodatek spodziewałem się po znanych nazwiskach zdecydowanie wyższego poziomu do którego nas przez lata przyzwyczaili
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl