spektakl

Nasze Żony

spektakl

Nasze Żony

Nasze Żony - Bilety na spektakl teatralny

Nasze Żony - Kielce Kieleckie Centrum Kultury | Kupuj Bilety Online

Zaskakujący, pełen zwrotów akcji komediodramat, obmyślony na trzech wirtuozów aktorstwa - Wojciecha Pszoniaka, Jerzego Radziwiłowicza/ Piotra Polka i Wojciecha Malajkata. Jest to opowieść o próbie, przed jaką staje wieloletnia przyjaźń trzech mężczyzn. Na rozważaniach o trudnych wyborach między moralnością a lojalnością się nie skończy.

"Nasze żony" to sztuka, w której aktor jest na pierwszym planie, jest podmiotem, a nie - jak to się dziś często zdarza - przedmiotem. Lubię taki teatr. Taki teatr jest mi bliski. Interesują mnie ludzkie losy, zmaganie się człowieka z życiem. Nie chcę, by coś przeszkadzało mi w zbliżeniu się do człowieka, w jego zrozumieniu. Wybrałem tę sztukę również dlatego, żeby spotkać się na scenie z moimi wspaniałymi Kolegami - Wojtkiem Malajkatem i Jurkiem Radziwiłowiczem - Wojciech Pszoniak.

Obsada:
Wojciech Pszoniak
Jerzy Radziwiłowicz / Piotr Polk (wymiennie)
Wojciech Malajkat

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kielce

Recenzje

Bawiłem się wyśmienicie, zresztą obsada niemal to gwarantowała.
Wspaniały spektakl trzech znakomitych aktorów . W najdrobnieszych szczegółach dopracowany spektakl . Wszystko to wybrzmiało w ich wydaniu perfekcyjnie . Brawo !!!
To był mój debiut teatralny - jako "świadomy", dorosły widz jestem zachwycona kunsztem aktorskim naszych aktorów. Siedziałam w pierwszym rzędzie, wszystko odbierałam doskonale. Oby więcej takich wydarzeń w nadchodzącym przyszłym roku w naszym - Państwa teatrze!
Barbara1978 10.12.2019 16:21
Reżyseria bardzo dobra, uwielbiam głos Wojtka Malajkata. Przedstawienie udane choć uważam, że postać którą grał Pan Pszoniak powinien zagrać młodszy aktor.
W takiej obsadzie nie mogło być inaczej - ZNAKOMICIE!!!
Bardzo nam się podobał spektakl. Świetna fabuła, wyborna obsada. TZR brawo za repertuar
Dobry spektakl i gra aktorska, polecam.
świetna gra aktorska
Nudny, monotonny, przewidywalny. Gra aktorów, - każdy sobie, bez poczucia wspólnej pracy nad sztuką. Gra pana Malajkata, jakby był myślami gdzie indziej.
Fajna zabawa !!!
Mąż w małżeństwie jest zmęczony i pragnie spokoju - oto smutna konstatacja żony po spektaklu ;)
Rzecz dzieje się w jedną noc w jednym pokoju. Gra trzech wybitnych aktorów. W rozmowie trzech przyjaciół pod wpływem tragicznego wydarzenia zostaje przewartościowane kilka dziesiątek lat ich przyjaźni. Spadają maski, ukazują się prawdziwe postawy. Trójka mężczyzn nie tylko poznaje wzajemnie swoje prawdziwe oblicza, ale również uświadamia sobie swoje własne. Na scenie objawia się nasze życie z kłopotami, problemami, ambicjami i naszymi skrywanymi tajemnicami. A prezentują je aktorzy, którzy nawet wtedy, kiedy nic nie mówią, to grają. I graja tak, że można by patrzeć i słuchać nie tylko dwie godziny, ale całą noc.
"Nasze Żony " to bardziej dramat niż komedia. Gra aktorska na dobrym poziomie . Tylko cztery gwiazdki ponieważ w mojej opinii trochę nudna sztuka z powodu braku zwrotów akcji. Ale generalnie bardzo pozytywnie oceniam całość.
Żenada! Nuda,nuda,nuda. Bilety bardzo drogie to można by jednak oczekiwać coś od aktorów, a tu.... MIZERIA! Po godzinie wyszliśmy bardzo rozczarowani, bo siedzieć jeszcze ponad godz. to było ponad nasze siły
doskonała sztuka i obsada, polecam
Świetne aktorstwo. Bardzo dobry spektakl.
Fabuła skłaniająca do refleksji. Znakomita gra aktorska
Spektakl super, szkoda tylko że nie było Pana Radziwiłowicza
Świetne przedstawienie. Gra aktorska na wysokim poziomie. Bardzo ciekawa scenografia. W dalszych rzędach trochę słabo było słychać.
Dobre przedstawienie, świetna gra aktorów. Spektakl mógłby być o kilka minut krótszy. bez straty dla fabuły.
Jesteśmy całkowicie rozczarowani jakością tego wydarzenia. Nuda. Trzech znudzonych życiem bohaterów i jednocześnie trzech zmęczonych występami aktorów Po prostu chałtura dla gawiedzi na prowincjonalnym Śląsku. Przykre bo oczekiwaliśmy wiele więcej od tak uznanych nazwisk jak Pszoniak, Polk i Malajkat. No cóż, okazuje się, że czasy, gdy takie nazwiska jak Łomnicki, Holoubek czy Zapasiewicz były gwarancją jakości spektaklu z ich udziałem mijają bezpowrotnie. Warto zatem inwestować w młodych i zaangażowanych. Dla przeciwwagi polecam chociażby Teatr Żelazny z Piotrowic.
Niestety jestem zawiedziony wraz z 4 osobową grupą moich przyjaciół. Sztuka nie ciekawa, wiele przerw w ciągłości dialogów, a i tematyka sztuki nie jest twórcza. Nic do śmiechu bo i temat poważny. Na dodatek spodziewałem się po znanych nazwiskach zdecydowanie wyższego poziomu do którego nas przez lata przyzwyczaili
Gdyby nie świetna gra aktorska ocena byłaby jeszcze niższa bowiem sam scenariusz i narracja słaba i nudna
Świetna sztuka z genialną obsadą. Aż dziw bierze, że aktorzy takiego kalibru chcieli przyjechać do Siedlec. Siedlec, w których ich mieszkańcy przyzwyczajeni są do komedii i nie są w stanie docenić dobrej sztuki, jaką niewątpliwie są Nasze Żony. Świadczy o tym fakt, że NIKT nie wstał po spektaklu, że durnej babie zadzwonił telefon, aż Malajkat się spojrzał i negatywne komentarze po spektaklu. No cóż, dla mnie spektakl był doskonały, a to że zobaczyłem 3. wielkich aktorów na scenie, w tym mojego ulubionego (Radziwiłowicz) było wielkim przeżyciem. Więcej takich spektakli poproszę. Mniej komedii, więcej dramatów! 🎭
Spektakl rewelacyjny pod każdym względem. Gra aktorska na najwyższym poziome. J. Radziwiłłowicz zachwyca tym, co robi na scenie po żywiołowym wybuchu w rozmowie z W. Malajkatem. Jego mimika, gesty, mowa ciała oddają więcej niż przed chwilą wypowiedziane słowa i ukazują dramatyzm postaci, a zarazem wprowadzają element komiczny. W. Pszoniak jest na scenie krótko, ale jakże sugestywnie. Każdy z aktorów to perełka aktorska. Tematyka utworu też do zastanowienia, refleksji i to na wiele tematów dotyczących każdego z nas: gdzie są i czy w ogóle są granice przyjaźni, jak sobie radzić w relacjach z innymi, a zwłaszcza w relacjach damsko-męskich , w szczególności zaś małżeńskich. Dzięki aktorom nie jest zbyt poważnie, ale nie popadają w śmieszność. Wieczór udany, polecam sztukę miłośnikom teatru, a ci, którzy bywają w nim rzadko, też nie będą żałować.
Teresa 21.01.2019 22:00
Sztuka mierna.Starzy aktorzy uprawiają chałturę. Udźwiękowienie spektaklu fatalne.
Dosc ciekawy spektakl o "męskiej" przyjazni. Wymaga koncentracji i daje do myslenia. Aktorsko bezbledny. Polecam
Rewelacja. Gorąco polecam
Bardzo dobra gra aktorska
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Zielona Góra
24.01.2020 19:00

bilety od 85,00 zł

KUP BILET

Polecane

Kielce inne wydarzenia