spektakl

Nie książka zdobi człowieka

spektakl

Nie książka zdobi człowieka

Nie książka zdobi człowieka - Bilety na spektakl teatralny

Jak wejść na szczyt w świecie zdominowanym przez media, gdy nie ma się cech prawdziwego celebryty? Sherman Mayfair, pisarz – panikarz, lat 40, właśnie wydał książkę i marzy o tym, by odnieść wielki sukces. Jednak nieśmiałość i całkowity brak wiary w siebie paraliżują go do tego stopnia, że sama myśl o udzieleniu wywiadu przyprawia o rozstrój żołądka. W akcie desperacji namawia swojego przyjaciela Matta, by ten podając się za autora książki, oczarował wszystkich wdziękiem i erudycją, zyskał przychylność mediów i uczynił z jego powieści bestseller.
Klasyczna komedia pomyłek Seymoura Blickera porywa widzów do elitarnego światka nowojorskiej branży wydawniczej, gdzie udział w popularnym programie telewizyjnym liczy się o wiele bardziej niż pozytywne recenzje krytyków, a umiejętność błyszczenia w świetle reflektorów znaczy więcej niż talent.

"Nie książka zdobi człowieka", jak na farsę przystało, serwuje widzom dowcipne dialogi, nieoczekiwane zwroty akcji i zaskakujące zakończenie. Czasem bowiem okazuje się, że największą „siłę przebicia” ma ktoś, po kim się tego najmniej spodziewasz, na przykład twoja własna narzeczona.

CZAS TRWANIA (z przerwą) – ok. 2 godz.

OSOBY:
Sherman Mayfair – Andrzej Nejman
Matt / S.J. Templeman – Paweł Małaszyński
Maggie Sweet – Olga Kalicka
Nancy – Elżbieta Romanowska / Ilona Chojnowska
Pokojówka – Lucyna Malec

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Gdynia

Recenzje Nie książka zdobi człowieka

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl