spektakl

Niedźwiedź i Masza czyli gdzie moja kasza?

spektakl

Niedźwiedź i Masza czyli gdzie moja kasza?

Niedźwiedź i Masza czyli gdzie moja kasza? - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Pewnego dnia doszło do niecodziennego spotkania. Mała dziewczynka trafiła do domu groźnego Niedźwiedzia, który postanowił ją uwięzić. Aby wyjść na wolność, musi spełnić jeden warunek… Jaki? Przekonajcie się sami!

Zapraszamy na spektakl ,,Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza?"! Co wyjdzie ze spotkania postaci ze, zdawałoby się, odmiennych światów? Jak potoczy się ich znajomość? Czego mogą nauczyć siebie nawzajem? Wejdźcie razem z nami do lasu i przeżyjcie przygody razem z bohaterami tekstu Marty Guśniowskiej! Inspiracją dla niego była rosyjska baśń, w której pojawiła się słynna para.

według scenariusza i realizacji Teatru „Baj Pomorski”

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Niedźwiedź i Masza czyli gdzie moja kasza?

Super spectakl ! Mój czteroletni syn świetnie się bawił 😊 dziękujemy!
Paulina 13.03.2022 08:51
Teatr Lalki "Tęcza", jak zwykle nie zawiódł. Spektakl na wysokim poziomie. Bawiliśmy się doskonale 5, 13 i 42 latka ;)
Anna 16.01.2022 19:05
Rewelacyjny spektakl. Polecam serdecznie
Mirela 19.10.2020 13:53
Marysia(4 latka) była zachwycona.Bawila się świetnie.Dziekujemy!!!
19.10.2020 12:19
Świetne przedstawienie z morałem. Dziecku bardzo się podobało.
Miś 19.10.2020 08:54
Spektakl opowiada "prawdziwą" historię Maszy - został przygotowany na podstawie starej rosyjskiej baśni. Warto o tym pamiętać, bo jeśli ktoś spodziewa się historii rodem z popularnej animacji, może być rozczarowany. Niestety nie jest ona wierną adaptacją baśni. Zmienione zostało zakończenie, a więc i jej przesłanie. Klasyczna, pierwotna wersja miała morał, bardzo czytelny: "Uważaj, są na świecie tacy, którzy będą chcieli cię oszukać i wykorzystać. Będziesz więc musiał wykazać się sprytem, by wydostać się z tarapatów, w które sam się wpakowałeś." Historia opowiadana przez Teatr Baj Pomorski już go nie ma. A szkoda. Nie wiem, czego uczy dzieci ta historia. Że mają dawać szansę temu, kto je wykorzystuje i oszukuje i zaprzyjaźniać się z nim? Bo będzie mu smutno? Czy to nie jest przypadkiem szantaż emocjonalny? Na szczęście moje dziecko jest za małe (mam nadzieję), by to przesłanie zrozumieć i je dostrzec. Jemu sztuka się podobała - była zabawna.
sad 02.10.2019 10:48
Sztuka bardzo się podobała córce. Była zachwycona. Wydaje mi się że minusem jest ciemność na sali. Niektóre dzieci płakały. Moim zdaniem powinno się palić światło w półmroku.
Dorota 02.10.2019 10:06
Polecam! Mój synek 3 latka pierwszy raz był w teatrze. I było całkiem fajnie.
Ewela 30.09.2019 12:09
Spektakl nie spełnił oczekiwan moich ale zwłaszcza mojej córki. Nudny, nie ukazujący prawdziwego oblicza Maszy i Niedźwiedzia, prawdziwego charakteru za który dzieci uwielbiają tę bajkę.
Magda 30.09.2019 09:53
Fantastyczna, pełna humoru historia małej dziewczynki Maszy i na pozór groźnego Niedźwiedzia. Krótka lekcja o trudnej początkowo przyjaźni, odpowiedzialności za swoje czyny oraz o skutkach nieposłuszeństwa.
Sophijja 30.09.2019 08:44

Polecane z kategorii spektakl