spektakl

Nieznane fakty z życia Św. Mikołaja - spektakl improwizowany dla rodzin

spektakl

Nieznane fakty z życia Św. Mikołaja - spektakl improwizowany dla rodzin

Nieznane fakty z życia Św. Mikołaja - spektakl improwizowany dla rodzin - Bilety na spektakl teatralny

Wszyscy wiemy, że św. Mikołaj to bardzo pracowity człowiek i cały rok przygotowuje się do najważniejszych dni w roku. Jednak, jak każdemu z nas, i jemu zdarza się z pewnością wyjechać na wakacje do ciepłych krajów, pójść do kina czy też pokłócić z panią Mikołajową. Poruszymy wyobraźnię i stworzymy z małymi widzami nieznane sceny z życia mieszkańców Laponii, może któreś z naszych domysłów okaże się prawdą? Zapraszamy całe rodziny, wszak każdemu należy się w tym dniu godzina śmiechu. Cały spektakl jest w 100% improwizowany, występują improwizatorzy z grupy Bujdy i Bajania: Ada Żurawska, Jakub Dranicki i Cezary Markiewicz. Zapraszamy w Mikołajki, 6 grudnia 2019 o godz. 17.00 do Salonu Hoffman Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Nieznane fakty z życia Św. Mikołaja - spektakl improwizowany dla rodzin

Bardzo wesołe i radosne przedstawienie. Dzieciaki jak zwykle zadowolone. Dorośli zreszta tez:) Polecam gorąco
Spektakl był niesamowitym przeżyciem dla 5letniej córki. Aktorzy wyśmienicie odgrywali sceny wymyślone przez dziecięcą publiczność, a zachwyt i radość były podzielone zarówno na dzieci, jak i towarzyszących im rodziców. Brawa dla aktorów! Dziękujemy i do zobaczenia!
Rewelacja! Czas swietnie spedzony, pelen smiechu nie tylko dzieci, ale tez doroslych. Doskonale wyczucie nastroju dzieciakow ! Na pewno jeszcze nie raz bd goscic!
Polecam! Super zabawa dla dzieci.
Rewelacja! Doskonała zabawa dla dzieciaków i rodziców! Na stałe w naszym kalendarzu imprez.
Łucja, Gosia i Mikołaj 07.12.2019 10:32
Super występ. Polecam wszystkim i dużym i małym 😀

Polecane z kategorii spektakl