Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

spektakl

Noce Orientu - Gala Tańca Orientalnego z okazji Dnia Kobiet

spektakl

Noce Orientu - Gala Tańca Orientalnego z okazji Dnia Kobiet

Noce Orientu - Gala Tańca Orientalnego z okazji Dnia Kobiet - spektakl

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Barwne pokazy tańca orientalnego w wykonaniu gospodarzy wieczoru: Sakiny, Grupy Maram, grupy początkującej Tańca Brzucha, a także zaproszonych gości.

Zachwycająca, niezwykła feeria barw, pokaz piękna i kobiecości, moc rekwizytów, mnogość odmian tańca brzucha i orientalna atmosfera.

Gwarantujemy nietuzinkowe show i wyjątkowy sposób na spędzenie wieczoru. A może tak jak my rozkochacie się w tańcu orientalnym i znajdziecie nową pasję.

WYSTĄPIĄ:

Grupa początkująca Tańca Brzucha – grupa pasjonatek, które rozpoczęły swoją przygodę z tańcem brzucha. Dla niektórych z nich, będzie to pierwsza okazja, by zaprezentować swoje taneczne umiejętności na scenie.

Sakina – pomysłodawczyni i współorganizatorka Orientalnego Dnia Kobiet. Taniec orientalny oczarował ją w 2006 roku, a magia ta trwa do dziś. Prowadzi regularne zajęcia tańca brzucha w Nowohuckim Centrum Kultury. Najwięcej satysfakcji przynosi jej rozkwit pewności siebie i kobiecości swoich kursantek. W tańcu brzucha najbardziej ceni możliwość wydobycia z każdej kobiety jej wewnętrznej mocy i piękna.

Grupa Maram – prezentuje taniec orientalny w bardzo atrakcyjnej i barwnej formie, występuje z pokazami na imprezach organizowanych przez NCK. Powstała ze wspólnej pasji do tańca orientalnego i muzyki arabskiej, a także fascynacji egzotyką i wielobarwnością Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Grupa Orientalesia – formacja taneczna założona przez Judytę Niyaf w 2021 roku. Obecnie liczy 12 utalentowanych tancerek, które mają na swoim koncie sukcesy grupowe i solowe. Poza występami na polskich festiwalach tancerki zajmują się również organizacją charytatywnej gali tańca orientalnego Orientalesia Show.

Judyta Niyaf – założycielka formacji tanecznej Orientalesia, zajmuje się tańcem orientalnym już od 14 lat. Odnosi sukcesy w Polsce i za granicą, na scenie i poza nią – jej ostatnim osiągnięciem jest występ w teledyskach arabskiej piosenkarki Bassant Salamy. Organizatorka charytatywnej gali tańca orientalnego Orientalesia Show.

Dzipsi – od 2006 r. zgłębia tajniki tańca orientalnego oraz inne style taneczne, które łączy w taneczne fuzje. Magię tańca uwielbia odkrywać zwłaszcza podczas improwizacji do muzyki na żywo.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Noce Orientu - Gala Tańca Orientalnego z okazji Dnia Kobiet


Jak działają recenzje?
Genialny pokaz! Barwny, kobiecy, wyjątkowy! :) oglądało się z wielką przyjemnością :)
Anna 05.03.2023 20:54
Noce Orientu - Gala Tańca Orientalnego z okazji Dnia Kobiet
Kraków, 04.03.2023
NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - sala kameralna
WSPANIALE PIEKNE POKAZY, ROZNORODNE, BARDDZO WYSOKI POZIOM SUPER WYDARZENIE
Pati 05.03.2023 09:43
Noce Orientu - Gala Tańca Orientalnego z okazji Dnia Kobiet
Kraków, 04.03.2023
NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - sala kameralna

Polecane z kategorii spektakl