spektakl

Nowe przygody Smoka Wawelskiego, czyli Wisłą przez Polskę

spektakl

Nowe przygody Smoka Wawelskiego, czyli Wisłą przez Polskę

Nowe przygody Smoka Wawelskiego, czyli Wisłą przez Polskę - Bilety na spektakl teatralny

"Nowe Przygody Smoka Wawelskiego, czyli Wisłą przez Polskę" to bardzo wesoły spektakl, pozwalający zapoznać się z historią i charakterem ważniejszych miast, leżących nad najdłuższą rzeką w Polsce. Spektakl oparty na polskich legendach. Nie bójmy się - nasz Smok to sympatyczna i dystyngowana postać; czasem tylko zdarzy mu się kichnąć dymem. Czeka go pełna przygód podróż z Krakowa do Gdańska. Na swej drodze spotka rycerza- Zawiszę Czarnego, warszawską Syrenkę, ducha ze starego zamku. Nastrojowa epokowa muzyka.

Spektakl w wykonaniu aktorów Teatru Gargulec.

Teatr Gargulec to zawodowi aktorzy, którzy swoją działalność artystyczną związali z najmłodszymi odbiorcami. Wieloletnie doświadczenie na deskach teatrów, scenach offowych, imprezach okolicznościowych, pozwala im łatwo nawiązywać kontakty z dzieciakami i atrakcyjnie budować dramaturgię przedstawienia.

• Współpracują z plastykami z Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych, co gwarantuje, że kostiumy w spektaklach są fantazyjne, kolorowe i profesjonalne.
• Muzyczne wykształcenie pozwala im swobodnie poruszać się w świecie dźwięków, przez co kompozycje są bardzo melodyjne, a jednocześnie pozbawione banału i trywialności. Każdy spektakl jest opatrzony piosenkami i autorską muzyka.
• Wszystkie przedstawienia są zbudowane na autorskich scenariuszach.
• Przedstawienia grane przez dwójkę aktorów, nasycone są wielością barwnych, wyrazistych i charakterystycznych postaci.
• Spektakle bawią i uczą, a młodej publiczności gwarantują obcowanie ze sztuką na najwyższym poziomie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Nowe przygody Smoka Wawelskiego, czyli Wisłą przez Polskę

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl