spektakl

O Smoku i Królu Leniuchu - spektakl dla dzieci

spektakl

O Smoku i Królu Leniuchu - spektakl dla dzieci

O Smoku i Królu Leniuchu - spektakl dla dzieci - Bilety na spektakl teatralny

O Smoku i Królu Leniuchu - spektakl dla dzieci | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Zapraszamy w niedzielę 24 lutego 2019 r. do Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice na przedstawienie teatralne dla dzieci pt. O SMOKU i KRÓLU LENIUCHU.

Król Histeriusz zapada na groźną chorobę zwaną lenistwem. Podwładni gromadzą wszystkich ludzi, którzy mogliby uleczyć ukochanego władcę. Niespodziewanie w zamku pojawia się tajemniczy gość, który wśród publiczności wzbudza salwy śmiechu a przed którym umykają wszyscy dworzanie.

O SMOKU I KRÓLU LENIUCHU to barwne widowisko, wspaniała zabawa ale i nauka szlachetnych zasad. Spektakl stworzony jest przy interakcji z Najmłodszymi Widzami, dzięki czemu historia zapada na długo w ich pamięci, a muzyka i barwna scenografia przenosi widza w świat baśni.

OBSADA :
Katarzyna Słomska
Emilia Sulej/ Mariola Kuźnik
Paweł Wiśniewski
Reżyseria i scenografia:
Katarzyna SŁOMSKA
Muzyka i aranżacja:
Tomasz FRĄCZEK
Teksty piosenek:
Agnieszka STRÓŻ

ZAPRASZAMY!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Super sala, duży komfort oglądania, spektakl całkiem sympatyczny, dzieciom podobało się bardzo, na pewno jeszcze wrócimy do Domu Kultury:)
Dla dzieci śmieszne dużo piosenek i bezpośredniego kontaktu z widzem, ale ja nie znając tytułu nie wiedziałabym o czy wogole spektakl jest, fabuła marna, stroje i scenografia fajne.
Przedstawienie podobało się, było wesoło i śmiesznie!
Bardzo fajny spektakl :)
Wstyd wystawiać takie sztuki o ile można to w ogóle nazwać sztuką. Poziom marny. Całość przedstawiała się jak Disco Polo- głośno, playback i teksty o niczym. Po Spektaklach w Teatrz Małego Widza w Warszawie Teatr Bajlandia to totalna chałtura. Na wesela jeździć grać a nie po Domach Kultury.
Fabuła nie spójna. Spektakl dla dzieci poniżej 6 roku życia. Nie polecam, nuda.
Super spektakl dla młodszych dzieci. Angażuje dzieci i bawi. Wciąga do zabawy tak bardzo że spora część młodszej widowni oglądała spektakl na stojąco pod sceną.
Śmieszne przedstawienie dla najmłodszych dzieci , organizacja super :)
Przyjemne przedstawienie dla dzieci z dużą ilością muzyki i śpiewu, elementami edukacji o higienie i zdrowiu, interakcjami z publicznością. Mile spędzona godzinka.
Trudno coś napisać bo przedstawienie barwne ale w scenariuszu brak sensu, jakieś ciągłości początek wokół nie pasował nie miał związku końcem.
Super interakcja z dziećmi. Aktorzy wzbudzaja spore zainteresowanie dzieci, a co najważniejsze przedstawienie nie bylo dla nich nudne.

Polecane