spektakl

O smoku i królu Leniuchu

spektakl

O smoku i królu Leniuchu

O smoku i królu Leniuchu - Bilety na spektakl teatralny

Przedstawienie pt.: "O Smoku i królu Leniuchu" to historia króla Histeriusza, któremu nic nie chce się robić.... Na zamku pojawia się tajemniczy gość, przed którym cała królewska świta umyka. Jest to wspaniała zabawa i lekcja szlachetnych zasad, w której bogactwo walorów plastycznych i muzycznych sprawia, że zapada na długo w pamięci...

Występują:
Katarzyna Słomska - kuchcik
Klaudia Budziłek - król , królewna
Paweł Wiśniewski - Halabardnik , smok

scenografia i reżyseria: Katarzyna Słomska
muzyka: Tomasz Frączek
teksty piosenek: Agnieszka Stróż

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje O smoku i królu Leniuchu

Rewelacyjne przedstawienie. Dużo humoru. Dzieci były bardzo zaangażowane w przedstawienie. Super się bawiłyśmy. Chcemy więcej, więcej, więcej...
Super jak zawsze 👍👍 dziecko zadowolone
Bardzo ciekawa propozycja dla najmłodszych. Wartka akcja, mnóstwo śmiechu i co najważniejsze z morałem. A aktorzy to bardzo pozytywni ludzie, widać, że lubią pracę z dziećmi. Zdecydowanie do polecenia.
Ciekawe śmieszne i interaktywne przedstawienie, dzieci się super bawily
daszencja@wp.pl
Przedstawienie bardzo zabawne, podobało się dzieciom i dorosłym!
Super sala, duży komfort oglądania, spektakl całkiem sympatyczny, dzieciom podobało się bardzo, na pewno jeszcze wrócimy do Domu Kultury:)
Dla dzieci śmieszne dużo piosenek i bezpośredniego kontaktu z widzem, ale ja nie znając tytułu nie wiedziałabym o czy wogole spektakl jest, fabuła marna, stroje i scenografia fajne.
Przedstawienie podobało się, było wesoło i śmiesznie!
Bardzo fajny spektakl :)
Wstyd wystawiać takie sztuki o ile można to w ogóle nazwać sztuką. Poziom marny. Całość przedstawiała się jak Disco Polo- głośno, playback i teksty o niczym. Po Spektaklach w Teatrz Małego Widza w Warszawie Teatr Bajlandia to totalna chałtura. Na wesela jeździć grać a nie po Domach Kultury.
Fabuła nie spójna. Spektakl dla dzieci poniżej 6 roku życia. Nie polecam, nuda.
Super spektakl dla młodszych dzieci. Angażuje dzieci i bawi. Wciąga do zabawy tak bardzo że spora część młodszej widowni oglądała spektakl na stojąco pod sceną.
Śmieszne przedstawienie dla najmłodszych dzieci , organizacja super :)
Przyjemne przedstawienie dla dzieci z dużą ilością muzyki i śpiewu, elementami edukacji o higienie i zdrowiu, interakcjami z publicznością. Mile spędzona godzinka.
Trudno coś napisać bo przedstawienie barwne ale w scenariuszu brak sensu, jakieś ciągłości początek wokół nie pasował nie miał związku końcem.
Super interakcja z dziećmi. Aktorzy wzbudzaja spore zainteresowanie dzieci, a co najważniejsze przedstawienie nie bylo dla nich nudne.
Przedstawienie zdecydowanie dla dzieci poniżej 4 lat. Fabuła interesująca ale niestety teksty b. płytkie, wyrywkowe. Zakup niestety nie udany, moje dzieci się nudziły.

Polecane z kategorii spektakl