spektakl

O co biega kobietom

spektakl

O co biega kobietom

O co biega kobietom - Bilety na spektakl teatralny

Z okazji Walentynek zapraszamy na komedię, która poszukuje odpowiedzi na pytanie, jakiw mężczyźni zadają sobie od zarania dziejów: o co biega kobietom?

To miał być spektakl o kobietach kochających bieganie. Ale jest też o tych, które go nienawidzą.

Panie i dziewczyny setkami, nawet tysiącami, dają sobie wycisk w parkach i na masowych zawodach. Pocą się tak dla zdrowia, głodu rywalizacji, ładnej sylwetki? Dla tych, które tego nie wiedzą – i dla tych wszystkowiedzących – powstał tekst „O co biega kobietom”. Oraz dla każdego, kto bez względu na płeć i kondycję, czuje przypływ endorfin płynących z kameralnej sceny. Na naszej – sześć postaci, których losy skrzyżują się podczas biegu ogarniającego pół miasta.

„O co biega kobietom” to monodram o długości 10 kilometrów. Dla kogo ten dystans jest modlitwą, sposobem na podryw, a dla kogo – atakiem szarańczy?

Scenariusz: Maciej Kałach i Angelika Olszewska

reżyseria i scenografia – Mateusz Olszewski

występuje – Angelika Olszewska

Bilety na spektakl dostępne są na www.biletyna.pl lub w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr: 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 16 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00-16:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje O co biega kobietom

Sztuka nierówna. Składa się z kilku małych monodramów. Z czego ostatni jest najsłabszy. Miało to być troszkę komediowe a wyszedł raczej smutny obraz - coraz bardziej nas otaczającej - rzeczywistości.
Trochę śmieszne trochę nudne

Polecane z kategorii spektakl