spektakl

Opera Straszny Dwór

spektakl

Opera Straszny Dwór

Opera Straszny Dwór - Bilety na spektakl teatralny

„Straszny Dwór” w reżyserii Tomasza Janczaka to wybitne widowisko, w którym udział bierze ponad stu artystów. Najsłynniejsze dzieło Stanisława Moniuszki, twórcy polskiej opery narodowej będzie można zobaczyć na żywo w Hali RCS w Lubinie 22.12.18 o godz.18.00.XIX wieczna opera swój ponadczasowy charakter zawdzięcza poruszanej tematyce- uniwersalne i aktualne do dziś wartości oraz patriotyczna wymowa dzieła sprawiają, że jest ona niewątpliwie spektaklem, którego nie można przeoczyć.

Film promujący:

https://www.youtube.com/embed/vd3vKGlCZyk

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Opera Straszny Dwór

Widowiso przepiękne,warto było pozdrawiamy i czekamy na inne wydarzenia kulturalne w Lubinie.Ukłony dla Artystów i Filharmonii oraz dla zespołu piesni i tanca ,dlawszystkich ,było superrrrr,!!!
Opera superrr!Pełne zaangażowanie występujących.Profesjonalizm na każdym kroku.Stroje i oprawa bogata.Orkiestra perfekcyjna na czele z Dyrygentem.Szkoda,że siedząc w sektorze dla VIP na gòrze nie można było odròżnić słòw .
Opera była świetna, obsługa która stała przy sektorach niestety nie miała pojęcia jak te sektory się dzieliły i byli zupełnie bezużyteczni. Nikt nie potrafił wskazać do kogo i gdzie mamy się udać gdy nie mogliśmy znaleźć naszego miejsca. Wydaje mi się że w takich okolicznościach powinni chociaż zostać poinstruowani gdzie jest ich przelozony/ktoś kto wie coś o budynku.
Organizacja - rewelacja, występ - rewelacja, akustyka - średnio (jednak to hala sportowa) jednak wrażenia - rewelacja :)

Polecane z kategorii spektakl