spektakl

Opowieść Wigilijna - Teatr MASKA

spektakl

Opowieść Wigilijna - Teatr MASKA

Opowieść Wigilijna - Teatr MASKA - Bilety na spektakl teatralny

Teatr MASKA od 1991 roku przyjmuje do swojego grona dzieci, młodzież , dorosłych, którzy właśnie pragnął rozwijać się poprzez teatr, realizować swoje marzenia. Nigdy na to nie jest za późno. Teatr bowiem pomaga nam wszystkim w wyrażaniu emocji, rozumieniu siebie, odnoszeniu sukcesów, także poza szkołą i pracą, w przeżywaniu sztuki, bacznej obserwacji świata, wykształceniu postawy twórczej, rozwijaniu wyobraźni. Uczymy się analizowania i interpretowania tekstów literackich, wyrażania emocji gestem, mimiką, ruchem, pięknego, wyraźnego mówienia, sztuki improwizacji, współdziałania w grupie.
Teatr MASKA otrzymał wiele nagród na Festiwalach i Przeglądach Teatralnych, wyjeżdżał na wakacyjne warsztaty, integrował społeczność lokalną, włączał się swoimi spektaklami w obchody ważnych wydarzeń historycznych, występował dla Szkół, w Domach Dziecka, w Kościołach, na imprezach charytatywnych, w Areszcie na Rakowieckiej.

Muzyczna opowieść na motywach „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa o tym szczególnym dniu w roku, kiedy pieniądze tracą swoją wartość, w którym przerywamy pogoń za doczesnymi dobrami i skupiamy się na tym, co najważniejsze.

Chciwego i zgorzkniałego kupca Scrooge’a czekają kolejne samotne święta Bożego Narodzenia. Nie martwi go to jednak wcale. Od lat jest już bowiem niezdolny do odczuwania świątecznej radości. Ale tym razem wizyta „niespodziewanych gości”, sprawi, że postanowi odmienić całe swoje dotychczasowe życie…

Na scenie występują uczestnicy Teatru MASKA, Zespołów „Kamyk” i „Metafora” oraz zajęć wokalnych.

16 stycznia, godz. 12:30, Sala Widowiskowa CDK

Spektakl rekomendowany od 6 roku życia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Opowieść Wigilijna - Teatr MASKA

Świetne! Młodzi ludzie a profesjonalnie grają! Pięknie! Brawo!
Występ był niesamowity. Łapał a serce. Super wykonanie, super aranżacja. Wielkie gratulacje dla każdego, kto dołożył do tego występu choć cegiełkę :)
Dzieciaki zadowolone ze spektaklu a to najlepsza recenzja. Polecamy

Polecane z kategorii spektakl