spektakl

Otwarta Scena w DK Kadr: Musical "In the Heights"

spektakl

Otwarta Scena w DK Kadr: Musical "In the Heights"

Otwarta Scena w DK Kadr: Musical "In the Heights" - Bilety na spektakl teatralny

Muzyka i słowa: Lin-Manuel Miranda
Scenariusz: Quiara Alegria Hudes
Wykonanie: grupa Hiznits
Spektakl w oryginalnej wersji językowej.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że pomimo niesprzyjających warunków epidemiologicznych gramy nasz muscial! Zdecydowanie nie była to łatwa droga. Ciągle zmieniająca się sytuacja zmusiła nas do przedłużenia czasu prowadzenia prób i przygotowywania się do spektaklu. Pomimo tego, w ciągu ostatniego półtora roku, nie poddaliśmy się i już nie możemy się doczekać, aby pokazać Państwu efekty naszej wielomiesięcznej pracy!

Podczas spektakli będziemy prowadzić zbiórkę na rzecz fundacji, z którą współpracujemy - fundacji Children International. Kilka słów o samym celu charytatywnym: współpracujemy z fundacją od roku 2019 i ze względu na charakter naszego przedstawienia (klimaty latynoskie i pochodzenie głównego bohatera z Republiki Dominikańskiej) zdecydowaliśmy się wspomóc właśnie fundację Children International. Zebrane środki zostaną przekazane na pomoc najbardziej ubogim dzieciom zamieszkującym Dominikanę - zakup żywności, podstawowych przyborów szkolnych oraz ubrań. W tym kraju Ameryki Łacińskiej ponad milion dzieci żyje w skrajnym ubóstwie, a około 580 000 dzieci do lat 15 pozostaje bez opieki rodzicielskiej. Nawet jeżeli nie mają Państwo możliwości pojawić się na spektaklu, bardzo gorąco zachęcamy do dorzucenia swojej cegiełki.

Scenografia i nagranie spektaklu, które będzie dostępne w sieci zrealizowane zostało dzięki dofinansowaniu Funduszu Edukacji Kulturalnej m. st. Warszawy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Otwarta Scena w DK Kadr: Musical "In the Heights"

Spektakl na bardzo wysokim poziomie, świetna gra aktorska. Bawiłam się świetnie!
Gratulacje., spaniały spektaklu .Modzi wykonawcy przygotowani lokalnie choreografia super.iTempo zawrotne.Bylo pięknie. Mam jednak uwagę, jesteśmy w Polsce.nie można zakładać,że widownia jest w 100%anglojęzyczna.Nad sceną powinien wyświetlać się pasek z tłumaczeniem.

Polecane z kategorii spektakl