spektakl

Ożenek - Zespół Teatru 13

spektakl

Ożenek - Zespół Teatru 13

Ożenek - Zespół Teatru 13 - Bilety na spektakl teatralny

Ponadczasowa komedia Nikołaja Gogola w brawurowym wykonaniu Zespołu Teatru 13. Główna bohaterka sztuki Agafia Tichonowna za namową swatki postanawia wydać się dobrze za mąż. Pragnąc podnieść swą pozycję społeczną, marzy o przedstawicielu wyższej sfery. Przez salon Agafii przewinie się cały korowód kandydatów do ręki. Fizjonomia, maniery i charakter absztyfikantów pozostawiają jednak wiele do życzenia, a zamążpójście ukazane jest raczej jako zwykła transakcja handlowa. Obyczajowa satyra mistrzowskiego pióra Gogola w wydaniu Zespołu Teatru 13 - podana jest z rozmachem inscenizacyjnym i brawurowym aktorstwem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Ożenek - Zespół Teatru 13

Nie spodziewalam sie tak znakomitej gry aktorskiej. Postaci bardzo dobrze ukazaly caly wachlarz cech ludzkiego charakteru. Przedstawienie naprawde swietne! Z przyjemnoscia wybiore sie po raz kolejny. Gorąco polecam!!! Dominika
Relacje emocjonalne między żoną i kochanką w obliczu śmierci mężczyzny, którego obie - każda na swój sposób kocha. Polecam.
ciekawe przedstawienie!
Znakomita gra aktorów, fantastyczny wieczór z klasyką gatunku. Serdecznie Polecam!
Mile spędzony wieczór
Chłopak z Białołęki 03.04.2016 15:43
Aktorzy perfekcyjnie dobrani do swych ról. Miejsca siedzące na scenie, obok aktorów - super pomysł. Zdemaskowanie współczesnej powierzchowności.
tuzajac 12.02.2016 23:37
bardzo nam się podobalo
1Norbert 06.02.2016 13:31
Wspaniały występ. Spektakl daje do myslenia. Polecam gorąco
tylkotaka 06.02.2016 10:12

Polecane z kategorii spektakl