spektakl

P. S. PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA - Grupa Teatralna Inspiracje „Żabusia”

spektakl

P. S. PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA - Grupa Teatralna Inspiracje „Żabusia”

P. S. PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA - Grupa Teatralna Inspiracje „Żabusia” - Bilety na spektakl teatralny

PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA

Grupa Teatralna Inspiracje „Żabusia” wg dramatu Gabrieli Zapolskiej

scen. i reż.: Michalina Lewandowska, wyst.: Adrianna Bartoszek (Franciszka), Maja Cieślak (Milewska), Karol Jung (Milewski), Jan Kaczmarek (Julian), Maja Królikowska (Maniewiczowa), Michalina Lewandowska (Maria), Jakub Sitkiewicz (Rak), Aleksandra Sołtysiak (Żabusia), Ida Zając (Zosia)

Spektakl zgłoszony do Warszawskiego Festiwalu Kultury Bez Barier – dostępność dla osób z niepełnosprawnością ruchową (bezpłatne wejściówki można odebrać w siedzibie DKŚ do dn. 23 września)

Grupa o sobie: „Jesteśmy niezależną grupą teatralną. W naszym składzie są studenci UW, ASP i AT. Działamy od kilku lat, wszystkie przedstawienia od początku do końca realizujemy sami. Działamy na własnym scenariuszu, często bazującym na klasyce. Staramy się podchodzić do sprawy jak najbardziej profesjonalnie, zarówno od strony aktorskiej, jak i wszystkich innych aspektów dzieła teatralnego. Sami kompletujemy kostiumy i budujemy scenografie, w których dbałość o szczegóły i realizm jest, można powiedzieć, naszym znakiem rozpoznawczym. Nieustannie chcemy się rozwijać w tym co jest naszą wspólną pasją, dlatego też szukamy coraz to nowych scen, na których mamy szansę pokazać co stworzyliśmy i na co poświęciliśmy miesiące ciężkiej pracy. Premiera „Żabusi” odbyła się 21 marca w Starej Prochowni w Warszawie. Otrzymaliśmy mnóstwo dobrych recenzji od licznej widowni i sami jesteśmy zadowoleni i dumni z tego, co udało nam się stworzyć. Info o nas: https://www.facebook.com/fajnagrupateatralna/

BILETY: 5 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje P. S. PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA - Grupa Teatralna Inspiracje „Żabusia”

Spektakl był znakomity! Cała grupa zagrała na najwyższym poziomie. Na pewno pojawię się na następnych przedstawieniach. Wielkie gratulacje!

Polecane z kategorii spektakl