spektakl

PAN TOTI I CZARODZIEJSKI GRZEBIEŃ

spektakl

PAN TOTI I CZARODZIEJSKI GRZEBIEŃ

PAN TOTI I CZARODZIEJSKI GRZEBIEŃ - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl powstał na podstawie jednej z książek cyklu poświęconego Panu Toti i jego przyjaciołom. Ich autorka Joanna Sorn – Gara jest także twórcą scenariusza teatralnego. W ciekawy, zabawny i zrozumiały dla najmłodszych widzów sposób ukazuje nam różne przygody bohaterów.

Treścią przedstawienia jest opowieść, w której Pan Toti poszukujący na dnie swojej kopalni skarbów znajduje grzebień. Razem ze swym przyjacielem Hehelem odkrywają jego czarodziejską moc. Czesanie nim powoduje, że natychmiast zaczynają rosnąć długie włosy. Pozbawieni ich do tej pory przyjaciele stają przed wielką szansą zmiany swojego wyglądu. Radość jednak nie trwa długo, a chęć posiadania przez Pana Toti i Hehela bujnych fryzur okazuje się być dla nich zgubną. Kłopot wydaje się nie do rozwiązania. Dopiero interwencja niezbyt im przyjaznych sąsiadów Bliźniaków, prowadzi do szczęśliwego finału.

Niedziela, 24 października, godz. 16.00

Konstanciński Dom Kultury Hugonówka, ul. Mostowa 15

Bilet 25 zł do kupienia w kasie KDK lub online.

Reżim sanitarny

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: PAN TOTI I CZARODZIEJSKI GRZEBIEŃ

Katastrofa! Dwóch spoconych facetów na scenie, brak interakcji z widownią, połowa widzów wyszła w trakcie, mężczyzna siedzący w rzędzie za mną chciał zwrotu kosztów. Nie polecam.
Niestety za tą cenę przedstawienie nie spełniło naszych oczekiwań. Wielokrotnie byłyśmy w innych Domach Kulrury na dużo lepszych przedstawieniach. Za 10zl czy 15zl. Przedstawienie dosyć krótkie, nawet nie godzinę, momentami nudne, za mało akcji i śmiesznych sytuacji jak dla takich dzieci.

Polecane z kategorii spektakl