spektakl

POLITA

spektakl

POLITA

POLITA - Bilety na spektakl teatralny

PIERWSZY NA ŚWIECIE MUSICAL W TECHNOLOGII 3D

Występują:

Natasza Urbańska

Janusz Józefowicz

Artur Chamski

Stefano Terrazzino

i inni

"Polita" to widowisko muzyczne stworzone na podstawie biografii jednej z największych gwiazd kina niemego - Poli Negri.

Połączenie wirtualnej dekoracji z rzeczywistymi rekwizytami oraz możliwość wykorzystania nieograniczonej ilości aktorów i statystów, daje możliwość tworzenia scen o jakich twórcy teatralni i rewiowi mogli dotychczas tylko marzyć. Zobaczymy Nataszę Urbańską jako Polę Negri grającą m.in. z Ernstem Lubitchem, Charlie Chaplin'em, tańczącą z Rudolfem Valentino. Zobaczymy także w pełnym wymiarze studia filmowe Paramount, fragmenty nowojorskiej rewii Ziegfeld'a i Berlin lat 30-tych. Będziemy wraz z naszą widownią pod budynkiem Nowojorskiej Giełdy na Wall Street, kiedy wybucha wielki kryzys 1929 r. Zobaczymy sceny, o jakich się nie śniło...

Materiały do projekcji 3D przygotowane zostały przez studio Platige Image, które zrealizowało m.in. nominowany do Oskara film "Katedra".

"To jest rewolucyjny spektakl!" - Tomasz Raczek

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje POLITA

Na tle przedstawień Teatru Muzycznego w Gdyni ocena jak wyżej. Drogi bilety jak na kino.
Wyjątkowe przedstawienie; muzyka, teatr, film - wszystko zgrabnie połączone w jedność; i jeszcze do tego w 3D. Nowe wrażenia....coś specjalnego. Warto zobaczyć, przekonać się na własne oczy!Polecam!
Mieszanka filmu 3D i przedsawienia. Kilka rozczarowujących elementów to: (1) brak muzyki na żywo, (2) bardzo dużo narracji - jakby scenarzysta i reżyser nie radzili sobie z pokazaniem tej treści, (3) przejścia między scenami poprzez zaciemnienie, (4) wstawki po angielsku niekoniecznie są zrozumiałe dla całej publiczności (musialam tłumaczyć mamie, co jest grane. Plusy to zdecydowanie taniec / akrobacje i śpiew na żywo. A niektóre animacje 3D rewelacja (szczególnie samolot - trochę kiczowaty, ale w sumie wrażenie rozbił spore). Za taką cenę spodziewałam się muzyki na żywo. Drogo, jak na przedstawienie z właczonym filmem 3D.
Pani Urbańska zachwycająca lecz nie wystarczyło to do uratowania spektaklu, który był mało wciągajacy dla odbiorcy. Historia rwana, ckliwa,momentami tandetne opowiedziana. Cena za bilety zdecydowanie wygórowana.

Polecane z kategorii spektakl