spektakl

Paweł Burczyk "4 tony podłogi"

spektakl

Paweł Burczyk "4 tony podłogi"

Paweł Burczyk "4 tony podłogi" - Bilety na spektakl teatralny

Jeden domek, jeden mężczyzna, jedna przesyłeczka i jedna obietnica…” Sumą tych składowych jest komediowy monodram autorstwa Domana Nowakowskiego – 4 tony podłogi – pod tym ciężarem uginać się będzie Stanisław (czyli Paweł Burczyk).

To historia głodnego sukcesu czterdziestokilkuletniego mężczyzny, który przed laty przyjechał do stolicy z nadzieją na oszałamiającą karierę… I dorobił się majątku, stanowiska, które nie mieści się na wizytówce i cudownej żony, która „tak już ma, że jak inne coś mają, to ona też musi…”.

4 tony podłogi to ponadgodzinne satyryczne szaleństwo. Znakomite, sprytnie napisane monologi – „ugłośnienie przemyśleń wielu mężczyzn i obnażenie technik manipulacyjnych wielu kobiet”, wspaniała, prawdziwa gra aktorska, nieoczekiwane, przewrotne zwroty akcji i wiele „słodkiej” prawdy o „silnej-słabej” płci… Wszystko to sprawia, że „jest naprawdę lżej po czterech tonach śmiechu”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Paweł Burczyk "4 tony podłogi"

Super spektakl. 4 tony Śmiechu!!! Polecam wszystkim.
Super sztuka, super gra aktorska. Pan Burczyk rewelacja. Uśmialiśmy się z mężem do łez.
Świetne przedstawienie. Doskonała mimika, głos, ruch sceniczny. Chętnie zobaczymy kontynuację, czyli 2 tony kamienia, o których wspominał Pan Paweł ;)
Paweł Burczyk cuuuudowny jak zawsze. Sztuka rewelacja, polecam!!!!!!
Ponadgodzinna super dawka śmiechu. Gorąco polecam!!!
Świetny monodram, zabawa od początku do końca przedstawienia, bez chwili nudy. Gorąco polecam!

Polecane z kategorii spektakl