spektakl

Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu

spektakl

Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu

Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu - Bilety na spektakl teatralny

Reżyseria: Joanna Szczepkowska

Obsada: Jan Jurkowski i Joanna Szczepkowska

Kiedy artysta podejmuje decyzję o wycofaniu ze świata, zaczyna się dochodzenie: czy to kwestia nieprzystosowania? Utraty talentu? Wyniosłości? I przede wszystkim: czy ma do tego prawo? Przywykliśmy do nieprzerwanej obecności gwiazd w przestrzeni medialnej, do ciągłych wiadomości na temat ich życia prywatnego i do konieczności bycia dostępnym dla widzów oraz dziennikarzy. Ale czy naprawdę jest to obowiązek artysty?

W autorskim spektaklu Joanny Szczepkowskiej, dojrzała kobieta przypadkowo spotyka młodego lidera ekstrawaganckiego zespołu muzycznego. Dla chłopaka wejście w świat bohaterki jest jak przekroczenie magicznego progu, za którym znajduje się nierealne doświadczenie i zaczyna wchodzenie w szaleństwo. Dwa zupełnie odmienne spojrzenia, dwie różne epoki i przede wszystkim – dwa pokolenia, koncertowo prowadzące ze sobą osobliwą grę, w której ścierają się dwie odmienne osobowości: samotna z wyboru i nieodnajdująca się we współczesnym świecie Marta oraz goniący za sukcesem, rozgłosem i ciągłym „dzianiem się” Piotr. Co wyniknie z tego spotkania? Jaką tajemnicę kryje Marta? I kim jest tytułowa Pelcia?

Czas trwania: 120 minut

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu

Bardzo udane przedstawienie, wspaniała gra aktorów (Joanna Szczepkowska jest niesamowita), gorąco polecam.
zabawna i trochę refleksyjna sztuka , świetni aktorzy . Ja poszłam dla pani Szczepkowskiej , córka dla pana Jurkowskiego . Obie się nie zawiodłyśmy i dodatkowo polubiłyśmy ja pana Jurkowskiego , córka panią Szczepkowską .
Wspaniały występ, wspaniali aktorzy, wspaniała sztuka. Miło spędzony sobotni wieczór. Polecam.
Bardzo dobry spektakl.
Polecam, bardzo udane przedstawienie. Najwyższy poziom gry aktorskiej.

Polecane z kategorii spektakl