spektakl

Piaskowy Wilk -  Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020

spektakl

Piaskowy Wilk -  Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020

Piaskowy Wilk -  Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020 - Bilety na spektakl teatralny

Piaskowy Wilk – spektakl dla dzieci

Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum

Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020

Spektakl na podstawie opowiadań Åsy Lind

Urokliwe, niezwykle zabawne i pełne fantazji przygody bohaterki Karusi i wymyślonego przez nią przyjaciela – Piaskowego Wilka, który w mądry, pozbawiony moralizatorstwa sposób pomaga dziewczynce odkrywać świat. Przedstawienie adresowane jest przede wszystkim do widzów w wieku szkolnym, ale powinni je obejrzeć również rodzice – ta familijna propozycja pozwala przypomnieć sobie własne dorastanie i związane z nim rozterki. Przede wszystkim jednak, zwracając uwagę na odmienność postrzegania świata przez dzieci i dorosłych, podkreśla konieczność podejmowania prób wzajemnego zrozumienia się i porozumienia.

Adaptacja sceniczna opowiadań popularnej szwedzkiej autorki powstała na zamówienie katowickiego Teatru Ateneum, inscenizacja w reżyserii Zuzanny Mukoid jest polską prapremierą sztuki. Spektakl rozgrywa się na kilku płaszczyznach, łącząc lalki, żywy plan i projekcje multimedialne.

Czas trwania: 55 minut

Spektakl dla dzieci od 5 roku życia.

piaskowy-wilk-FTdD2020-02

piaskowy-wilk-FTdD2020-03

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Piaskowy Wilk -  Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020

Niestety według mojego dziecka (dziewczynka lat 8) był nudny
Przepiękne lalki i stroje aktorów. Doskonały pomysł na drugoplanowe postaci - mewa czy krab. Spektakl dla dzieci. Ale czy tylko?... Skłania do refleksji, za co szczególnie dziękuję.
Przepiękne przedstawienie. Ładna scenografia i gra aktorska na wysokim poziomie. Bez naciąganego humoru (nieśmieszne żarty, miny). Super się bawiłyśmy.
Bardzo sie nam podobało :)
Ładne przedstawienie, ale dla starszych dzieci. 3,5 letni synek jednak trochę się nudził. Rodzice też znajdą coś dla siebie. Daje do myślenia. Ciekawe połączenie gry aktorskiej, lalek i projekcji multimedialnych.
Bardzo ciekawy spektakl, tematyka trudna dla dzieci poniżej 9 roku życia. TU WIDZĘ WAŻNĄ ROLĘ RODZICA, ABY POROZMAWIAĆ Z DZIECKIEM O TYM CO ZOBACZYŁO, USŁYSZAŁO I JAK ZROZUMIAŁO. Dziękuję za moc wrażeń.
Super przedstawienie, ciekawe, ładnie zrobione, różnorodna forma przekazu:).
Bardzo ciekawe przedstawienie Fantastyczny scenografia i kostiumy

Polecane z kategorii spektakl