spektakl

"Piękna i Bestia" - rodzinny spektakl taneczny

spektakl

"Piękna i Bestia" - rodzinny spektakl taneczny

"Piękna i Bestia" - rodzinny spektakl taneczny - Bilety na spektakl teatralny

Płatki róży opadają jeden po drugim. Książę zmieniony w bestię ma coraz mniej czasu, aby zdjąć klątwę rzuconą na siebie i swój dwór: musi obdarzyć kogoś prawdziwą miłością, inaczej już nigdy nie stanie się człowiekiem. Pewnego dnia do zamku przybywa nieoczekiwany gość...

Zapraszamy do Nowohuckiego Centrum Kultury na niezwykły spektakl taneczny wystawiany przez Teatr Tańca Terpsychora. Podczas przedstawienia tancerze zaprezentują choreografie łączące w sobie różne style taneczne, a wyjątkowe kostiumy i magiczna muzyka wprowadzą widzów, tych dużych i tych małych, w atmosferę jednej z najpiękniejszych europejskich baśni.

Reżyseria: Agnieszka Stawicka

Inscenizacja: Agnieszka Stawicka, Aleksandra Mamulska, Maja Zawada

Choreografia: Agnieszka Stawicka, Aneta Tosia Kita, Maja Zawada

Przygotowanie baletowe: Ariadna Herzig

Scenografia: Marta Stawicka

Reżyser światła: Agnieszka Stawicka

Grafika: Karina Znamirowska

Produkcja: Konrad Zawada

Występują: tancerze oraz przyjaciele Teatru Tańca Terpsychora

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Piękna i Bestia" - rodzinny spektakl taneczny

Świetne stroje i w bardzo żywy sposób opowiedziana piękna historia.
Piękny spektakl, dużo różnorodnych rodzajów tańca
Ładny, uroczy spektakl w sam raz do obejrzenia z rodziną przed świętami. 9-cioletnia kuzynka była zachwycona i oglądała z wypiekami na twarzy :)
Świetna taneczna bajka, niesamowicie zagrana i zatańczona. Cudowna Bella, wszyscy byli zachwyceni. Mnóstwo radości dla całej rodziny. Zdecydowanie polecam!
Fantastyczne przedstawienie, profesjonalnie zrealizowane i zatańczone. Choreografia świetnie dopracowana. Pięcioletnia córka wyszła zauroczona.
Spektakl fenomenalny. Artyści za pomocą tańca pięknie pokazali tą wszystkim znaną historię Piękniej i Bestii. Sądząc po owacjach zarówno młodsi jak i starsi widzowie bawili się świetnie.
Wspaniałe widowisko! Do pełni szczęścia brakowało tylko narratora, który wprowadziłby dzieci w poszczególne sceny. Generalnie warto zobaczyć!
Przepiękny spektakl, fantastyczne choreografie i pasja tancerzy, gorąco polecam
Piękna, dynamiczna, barwna opowieść zatańczona w bardzo atrakcyjny sposób. Wyraziste kostiumy, ciekawe choreografie, ogromne zaangażowanie aktorów i ich ogromna pasja sprawiają, że polecam przedstawienie każdemu widzowi, który kocha baśnie, taniec i piękną muzykę.
Pięknie dopracowane sceny. Bitwa na taniec -mistrzostwo! Barwne postacie, wspaniałe tańce. Wyborna zabawa! Godne polecenia.
Naprawdę cudowny spektakl. Polecam serdecznie.
Świetny spektakl. Przepiękna muzyka i taniec. Polecamy wyjście całą rodziną!

Polecane z kategorii spektakl