spektakl

Pięknie ładnie – Teatr Porywacze Ciał z Poznania

spektakl

Pięknie ładnie – Teatr Porywacze Ciał z Poznania

Pięknie ładnie – Teatr Porywacze Ciał z Poznania - Bilety na spektakl teatralny

Pięknie ładnie – Teatr Porywacze Ciał z Poznania | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Spektakl „Pięknie ładnie” jest drugim po „OUN” monodramem Katarzyny Pawłowskiej zrealizowanym według scenariusza i w reżyserii Macieja Adamczyka pod szyldem Teatru Porywacze Ciał. Według zgodnego głosu krytyki i środowiska teatralnego jest to jedna z najważniejszych niezależnych grup teatralnych w Polsce; artyści w swoich autorskich spektaklach mierzą się z mitami popkultury, łamią tabu i komentują rzeczywistość. Przedstawienie zostało wyróżnione na 14. Ogólnopolskim Przeglądzie Monodramu Współczesnego w Teatrze Studio w Warszawie.

Maciej Adamczyk – polski aktor teatralny i filmowy, absolwent Wydziału Lalkarskiego PWST we Wrocławiu, reżyser teatralny, twórca i dyrektor Teatru Porywacze Ciał.

Katarzyna Pawłowska – aktorka, absolwentka Wydziału Lalkarskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, gdzie w 1992 roku wraz z Maciejem Adamczykiem założyła Teatr Porywacze Ciał. Instruktorka i organizatorka warsztatów aktorskich, producentka spektakli dla dzieci, akcji reklamowych i koncertów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane