spektakl

Pierścionek

spektakl

Pierścionek

Pierścionek - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl muzyczny o miłości, zdradzie, wierności i przebaczeniu inspirowany muzyką lat 20-tych i 30-tych minionego stulecia. Jest wynikiem tęsknoty za pięknem jakie towarzyszyło tamtym czasom.
W repertuarze przeboje wykonywane w przeszłości przez wielkie gwiazdy polskiej sceny kabaretowej: Hankę Ordonówną, Mirę Zimińską czy Zulę Pogorzelską.
Muzyczną podróż do tamtych wspaniałych lat przeplatają fraszki i zabawne monologi Mariana Hemara, Jerzego Jurandota, Juliana Tuwima czy Jana Sztaudyngera.
Koncert polecamy wszystkim, którzy cenią estetykę i urok przedwojennych kabaretów.

Autorem scenariusza jest Jan Jakub Należyty.

Obsada:
Ewa Romaniak
Jan Mancewicz
Przy fortepianie Monika Bylica

Prosimy o punktualne przybycie na wydarzenie - po zgaszeniu świateł i rozpoczęciu wydarzenia organizator zastrzega sobie prawo do nie wpuszczenia do sali osób spóźnionych, co wiązać się będzie z brakiem możliwości ubiegania się o zwrot kosztów poniesionych za zakupione bilety. W Piwnicy pod Baranami miejsca są nienumerowane, zaś specyficzna przestrzeń i niestandardowe ulokowanie miejsc siedzących uniemożliwia wprowadzanie do sali spóźnionych osób po rozpoczęciu wydarzenia, gdyż wiąże się to z przesadzaniem osób będących na widowni. Dziękujemy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Pierścionek

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl