spektakl

Pierwszy do raju

spektakl

Pierwszy do raju

Pierwszy do raju - Bilety na spektakl teatralny

IMPRESARYJNY TEATR GWIAZD: PIERWSZY DO RAJU
Reżyseria: Piotr Nowak
Występują: Michał Piela, Antoni Pawlicki, Jan Wieczorkowski/Tomasz Dedek.
A gdyby tak zamieszkać w raju? Jak się okazuje sprawa nie jest taka prosta. Tym bardziej, kiedy zamiast świętego Piotra bramy niebieskiej pilnuje w zastępstwie święty Paweł a na dwóch przybyszy czeka tylko jedno rajskie miejsce. Komedia "Pierwszy do raju" w przewrotny sposób rozstrzyga spór o to kto i dlaczego bardziej zasługuje na komfortowe rajskie życie po życiu. Trzech aktorów mistrzowsko i dynamicznie prowadzi widzów przez swoje absurdalne problemy a pełne humoru dialogi śmieszą przez cały spektakl gwarantując znakomitą rozrywkę. To specyficzne trio złożone z postaci, które w normalnej, "ziemskiej sytuacji" nigdy by się ze sobą nie spotkały, wciąga widzów w nieprawdopodobną, zwariowaną i zaskakującą historię, której końca nie da się przewidzieć. Pojawiają się także nawiązania do naszej codziennej, czasem równie nieprzewidywalnej polskiej rzeczywistości.
Komedia, choć bawi do łez nie pozbawiona jest głębszej refleksji, bo gdzie jak nie u bram raju znajdziemy ostatni moment na odkrycie uniwersalnych prawd o życiu i o nas samych? Scenariusz napisała Dorota Truskolaska Alibert a reżyserem sztuki jest Piotr Nowak. W spektaklu grają: Michał Piela, Antoni Pawlicki i Tomasz Dedek.
"Pierwszy do raju" to doskonały spektakl dla tych, którzy cenią dobry humor i solidny warsztat aktorski oraz którzy są ciekawi kto dostanie się pierwszy do raju.

Zapraszamy na nowy spektakl „Pierwszy do raju” - to kolejna brawurowa produkcja zespołu twórców mających na swoim koncie sukces komedii „Dobry wieczór kawalerski” (grany w latach 2012 – 2015) oraz „Triathlon story czyli chłopaki z żelaza” (spektakl miał premierę pod koniec 2016 roku i wciąż można go oglądać na deskach teatrów). „Dobry wieczór kawalerski” - scenariusz Dorota Truskolaska Alibert, reżyseria Piotr Nowak, produkcja To Free (dwie obsady) „Triathlon story czyli chłopaki z żelaza” - scenariusz Dorota Truskolaska Alibert, reżyseria Piotr Nowak,produkcja To Free (obsada: Waldemar Błaszczyk, Leszek Lichota, Piotr Nowak, Bartłomiej Topa). „Pierwszy do raju” - scenariusz Dorota Truskolaska Alibert, reżyseria Piotr Nowak, produkcja To Free
(obsada: Michał Piela, Antoni Pawlicki, Tomasz Dedek).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Pierwszy do raju

Sympatyczna sztuka w doborowej obsadzie. Polecam jako rozrywkę, nie tylko na letnie wieczory.

Polecane z kategorii spektakl