spektakl

Piotr Cyrwus - Zapiski Oficera Armii Czerwonej

spektakl

Piotr Cyrwus - Zapiski Oficera Armii Czerwonej

Piotr Cyrwus - Zapiski Oficera Armii Czerwonej - Bilety na spektakl teatralny

Starszy lejtnant Michaił Zubow 17 września 1939 roku wkracza do burżuazyjnej Polski. Dla człowieka wychowanego w systemie totalitarnym, Polska to kraj samych sprzeczności i dziwów. Lejtnant interpretuje rzeczywistość po swojemu. Na pierwszy rzut oka postrzegany przez niego świat jest groteskowy i komiczny.

Zapiski... są próbą przybliżenia, w jaki sposób może myśleć niewykształcony, indoktrynowany przez całe życie człowiek, któremu propaganda komunistyczna wbijała do głowy idiotyzmy o polskim kapitalizmie i ucisku mas pracujących w zachodniej Europie i Ameryce.

Czas jednak jest nieubłagany, wypadki wojenne doświadczają naszego bohatera. To wszystko można zobaczyć w monodramie Piotra Cyrwusa. Wspaniale przedstawiony monodram, z elementami komediowymi, otwiera Scenę Monodramu w Krakowskim Forum Kultury.

Zapiski ofiecera Armii Czerwonej, opowiadające o problemie jednostki w czasie wojny, to przedstawienie oparte na prozie Sergiusza Piaseckiego, autora m. in. Kochanka Wielkiej Niedźwiedzicy

Bilety: 40 / 50 zł (przedsprzedaż/w dniu spektaklu)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Piotr Cyrwus - Zapiski Oficera Armii Czerwonej

Fantastyczny monodram Piotra Cyrwusa. Lekcja historia i pokory. Jeżeli traficie kiedyś na ten afisz, to idźcie koniecznie!
Zdecydowanie warto zobaczyć pana Piotra w roli czerwonoarmijnego bolszewika. Monodram przygotowany rewelacyjnie, polecam!

Polecane z kategorii spektakl