spektakl

Piotruś Pan

spektakl

Piotruś Pan

Piotruś Pan - Bilety na spektakl teatralny

„Piotruś Pan” to klasyka literatury dziecięcej. Któż nie zna przygód chłopca, który postanowił nigdy nie dorastać? Kto z nas nie tęskni za życiem w Nibylandii, fantastycznej krainie stworzonej przez nieposkromioną dziecięcą wyobraźnię? W tej beztroskiej krainie dzieciństwa czas nie przemija a życie jest nieustającą przygodą.
Towarzyszami przygód Piotrusia jest grupa Zagubionych Chłopców, wróżka Dzwoneczek oraz Wendy – dziewczynka, którą Piotruś Pan zabiera do Nibylandii… Jednak nawet w tej szczęśliwej krainie czyhają niebezpieczeństwa: bohaterowie będą musieli zmierzyć się z piratami pod wodzą strasznego Kapitana Haka…
Niezaprzeczalnym atutem spektaklu jest różnorodność środków artystycznego wyrazu. W przedstawieniu znajdziemy elementy teatru lalkowego, teatru formy i teatru cieni oraz zapadające w pamięć piosenki.
„Piotruś Pan” to spektakl familijny, na który zapraszamy całe rodziny. Przedstawienie jest pochwałą nieokiełznanej wyobraźni. Dzieci uczy, że czasem warto zachować się odpowiedzialnie i dojrzale a ich rodziców – by pielęgnować w sobie dziecko. Bo nie ma lepszej płaszczyzny do dialogu niż wspólna zabawa.

Adaptacja i reżyseria: Karolina Maciejaszek
Scenografia i kostiumy: Marika Wojciechowska
Muzyka: Piotr Klimek
Ruch sceniczny: Ewelina Ciszewska
Partie wokalne: Aleksander Różanek

Obsada: Anna Jezierska, Bożena Oleszkiewicz, Patrycja Rojecka, Kamil Król, Paweł Kuźma, Seweryn Mrożkiewicz, Filip Niżyński, Paweł Pawlik

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Piotruś Pan

Przedstawienie fantastyczne. Świetna zabawa i moc śmiechu. Sztuka raczej nie dla zupełnych maluszków. Mój 10-letni syn był oczarowany.Bardzo dobre miejsce dla rodzin.
Świetny spektakl - dzieciom bardzo się podobalo:-)
Teatr Lalki i Aktora z Wałbrzycha wystawił bardzo przyjemne przedstawienie. Było troche śmiesznie, troche strasznie, piosenki wpadają w ucho. Synowi się bardzo podobało
Niesamowity spektakl, przepiękny! Dzieci oglądały jak zaczarowane, zresztą ja też :)
Spektakl super, z jednym minusikiem dlatego 4 gwiazdki - Syn poniżej trzech lat, bał się troszkę tych strasznych piratów i wielkiego krokodyla. Ale ogólnie super, dużo śmiechu, interakcja z widownią. Polecam.
Oprawa muzyczna i artystyczna bardzi dobra. Niestety słownictwo w przedstawieniu nie na miejscu. To było dla dzieci? Teksty w stylu”twoja stara” Do tego piraci bardzo przejaskrawieni zbyt mroczni.
Fantastyczne przedstawienie! 2 bisy i tylko 10 PLN za bilet to stanowczo zbyt mało. Wielkie brawa dla wszystkich aktorów :)

Polecane z kategorii spektakl