Piracka Przygoda - Rodzinne Spotkania z Teatrem | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

spektakl

Piracka Przygoda - Rodzinne Spotkania z Teatrem

spektakl

Piracka Przygoda - Rodzinne Spotkania z Teatrem

Piracka Przygoda - Rodzinne Spotkania z Teatrem - Bilety na spektakl teatralny

“Piracka przygoda” w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Rodzinnych Spotkań z Teatrem. Tym razem dzieci wraz z rodzicami będą mogli przeżyć morską przygodę. Wszystko za sprawą Teatru Lalek Marka Żyły, który 23 lutego o godz. 16:00 wystawi spektakl marionetkowy „Piracka przygoda”.

Zabawne przedstawienie o załodze kapitana Bakobrodego dedykowane jest dzieciom od czwartego roku życia. Grupie podróżników w przemierzaniu mórz i oceanów towarzyszyć będą szalone pojedynki, emocjonujące pościgi i zaskakujące sytuacje, a nawet spotkania ze strasznymi morskimi potworami. Bajeczna dekoracja, charakterne lalki i spora dawka humoru – szykuje się naprawdę dobra zabawa!

  • Będzie to radosne i pełne dobrych wrażeń spotkanie, które z pewnością pozytywnie zapadnie w pamięci najmłodszych. Marek Żyła sam tworzy lalki, które występują w jego spektaklach, przez co występy cieszą się dużym powodzeniem - zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Po zakończeniu spektaklu dzieciaki będą mogły zobaczyć z bliska bohaterów tej niezwykłej historii, a nawet sfotografować się z nimi. Z uwagi na interakcyjny charakter spektaklu, widownia usytuowana będzie na scenie. A co za tym idzie – liczba miejsc będzie ograniczona.

Rodzinne Spotkania z Teatrem odbędą się 23 lutego o godzinie 16:00. Bilety w cenie 15 zł.

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Fantastyczna przygoda! Córka była bardzo zadowolona. Już czekamy na następny występ.
Super zabawa dla dzieci!

Polecane