spektakl

Plotka - komedia Teatru Syrena w reżyserii Wojciecha Malajkata

spektakl

Plotka - komedia Teatru Syrena w reżyserii Wojciecha Malajkata

Plotka - komedia Teatru Syrena w reżyserii Wojciecha Malajkata - Bilety na spektakl teatralny

„Plotka” – polskim widzom doskonale znana jako komedia, w której zagrali Daniel Auteuil i Gérard Depardieu, tym razem na deskach teatru!
François Pignon to bohater sztuk francuskiego dramaturga Francisa Vebera, przedstawiony jako życiowy nieudacznik, który szybko zyskuje sympatię widza. W „Plotce” – aby zdobyć rozgłos i stać się bardziej atrakcyjnym dla otoczenia – rozpuszcza w miejscu pracy informację, że jest gejem.
Wiadomość ta uruchamia ciąg przezabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń, a sam Pignon staje się obiektem westchnień i zalotów jednej z koleżanek i jej... współpracownika. To musi zakończyć się śmiechem do łez!
„Plotka” to znakomita farsa, w której główną rolę po mistrzowsku odgrywa Tomasz Sapryk. Na scenie towarzyszą mu Piotr Polk, Piotr Szwedes i inni.

Reżyseria - Wojciech Malajkat
Scenografia - Wojciech Stefaniak
Asystent reżysera - Marzena Strzycka

OBSADA:
François Pignon - Tomasz Sapryk
Kopel - Piotr Polk
Santini - Piotr Szwedes
Panna Bertrand - Marta Walesiak
Panna Bertrand - Agnieszka Krukówna
Ariane - Katarzyna Bagniewska
Christine - Grażyna Strachota
Franck - Łukasz Chmielowski
Belone - Piotr Siejka
Żona Santiniego - Beatrycze Łukaszewska
Guillaume - Albert Osik
Mathieu - Przemysław Glapiński
Spooky – chihuahua - Gino Kardasz

Produkcja - Teatr Syrena

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Plotka - komedia Teatru Syrena w reżyserii Wojciecha Malajkata

Spektakl bardzo mi się podobał. Organizacja bez zarzutu. Aktorzy świetni, sztuka zabawna. Polecam.
Doskonała komedia, Świetna gra aktorów. Szczerze polecam.
Świetny spektakl- zabawny ale i pouczający, Panowie Piotr Polk i Tomasz Sapryk rewelacyjni!!! Bardzo dobrze spędzony czas.
Zbigniew 20.02.2019 16:28
Aktorstwo p.Sapryka, Szwedesa, Polka na wysokim poziomie. Sztuka nieciekawa, reżyserskie pomysły i scenografia dalekie od formy komediowej.
Jerzy 20.02.2019 12:23
Niestety jak na komedię przystało oczekiwałam lepszej zabawy, tymczasem sztuka pod względem tematyki bardzo przeciętna, a momentami nudna. Gra aktorska Piotra Polka świetna.
apollinka 19.02.2019 18:44
sztuka warta obejrzenia,świetna kreacja Tomasza Sapryka,genialny Piotr Polk
Dowcipny spektakl. Miło spędzony czas
estakada 19.02.2019 14:58
Bardzo sympatyczny spektakl jednoczesnie podnoszacy wazki temat homofobii.. Nowoczesna, trafiona forma.. Dobra gra aktorska, szczegolnie glownych bohaterow..Swietna rozrywka..
Świetna sztuka, wyborowa obsada. Polecam
Wspaniała gra aktorów. Nie najlepsza słyszalność w sektorze D. Zbyt dynamiczne zmiany dekoracji na scenie, powodujące delikatny chaos. Było miło!
Katarzyna 19.02.2019 13:04
Rewelacja ! Przedstawienie dowcipne, nowoczesne, bardzo mi się podobało. Genialna gra aktorska!
Świetny scenariusz, wspaniała gra aktorska, wszystko na wielki plus!
KOMEDIA BARDZO WSPÓŁCZESNA - PROZA ŻYCIA.... Z DOZĄ HUMORU. WSPANIAŁA GRA PIOTRA POLKA . GENIALNA OBSADA! GORĄCO POLECAM WSPANIAŁY RELAKS I HUMOR !!!!!!
IVANA 19.02.2019 11:13
Przedstawienie bardzo dobre chociaż pierwsza część mniej zabawna. Super obsada i ciekawe stoliki, które żyją własnym życiem :D .
Bardzo fajne przedstawienie, luźne, z dawka humoru ale też nawet lekko refleksyjne. Wiele mówiące o nas Polakach i naszych narodowych uprzedzeniach :-). Ciekawa forma zmiany scenografii w trakcie przedstawienia.
Tomek 19.02.2019 10:31
Temat przedstawienia inny niż standardowy co już go wyróżnia. Proste, śmieszne dialogi zastąpione gra sytuacyjną połączona z dość poważnym wątkiem głównym. To powoduje uwypuklenie i wysuniecie się na plan pierwszy wyśmienitej gry aktorskiej. Nie można również zapominać o zasłudze świetnego reżysera, który jest jednocześnie genialnym aktorem.
Duża dawka dobrego humoru. :-) Dwie godziny świetnej zabawy. :-)
cordey 19.02.2019 09:25
spektakl ok, trochę smieszy info nt zaawansowanych technik nawigacyjnych przy automatycznym przesuwaniu stołów na scenie, brzmi prawie jak komunikat z NASA
greka 19.02.2019 08:40
Bardzo ciekawe i zabawne przedstawienie. Jeden z przykładów co można zrobić, aby nie stracić pracy. Plotka spowodowała, że główny bohater uwierzył w siebie i swoją wartość
Przyjemna komedia, pełna humoru. Rewelacyjnie i odprężająco spędzony wieczór. Jestem pod wrażeniem gry aktorskiej Pana Polka, ten język włoski cudnie odegrany.
Przedstawienie dowcipne, nowoczesne, na czasie. Podobało mi się!
Świetna gra Piotra Szwedesa.
Wspaniała gra aktorska, bardzo fajna sceneria. Lekka i przyjemna komedia.
Spektakl rewelacyjny... Wart swojej ceny... Zdecydowanie na te chore czasy polecam oglądanie komedii.
Spektakl bardzo mi się podobał, to jeden z moich lepiej spędzonych wieczorów w ostatnim czasie, na wesoło! Aktorzy godni swej sławy, jednym wyjątkiem- żona Santiniego; aktorka użyła jedynie dwóch środków wyrazu: nerwowego dreptania na szpilkach i krzyku; Skusił mnie pan Polk i dla niego przyszłam na spektakt, ale panie Piotrze, przepraszam, tym razem nie mogłam oczu oderwać od Piotra Szwedesa! Rola łatwa do spalenia, przerysowania, a wyszło: Re-we-la-cyjnie! Wiele bym dała, żeby aktorzy grali bliżej widowni, a nie tak głęboko prawie w kulisach, ale to drobiazg. Ogólnie- bardzo jestem zadowolona :)
Super sztuka, lekka, łatwa i przyjemna. Polecam.
Reżyseria P.Wojciecha Malajkata to już na wstępnie jest zaproszenie do obejrzenia.Polecam,spektakl się rozkręca powoli ,aby po przerwie doznawać co raz większych emocji. Naprawdę warte do zobaczenia:)
Świetne przedstawienie, pełne humoru, różnorodność miejsc, w których toczy się akcja - świetnie rozwiązania ;)
zabawna, lekka komedia z dobrą grą aktorską choć częsta zamiana scenerii dość drażni... Ale ogólnie b. pozytywny odbiór.
Wspaniała zabawa. Polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl