Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

spektakl

Pociąg do Teatru 2021 - „Początek końca”

spektakl

Pociąg do Teatru 2021 - „Początek końca”

Pociąg do Teatru 2021 - „Początek końca” - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Ilu profesjonalnych trenerów rozwoju osobistego potrzeba, żeby zmienić żarówkę? Jednego – to Iza Kała, ale… to żarówka najpierw musi chcieć zmiany!

„Początek końca” to pełen humoru i niecodziennych postaci show w konwencji kursu samorozwoju. Po nim wyjdziesz profesjonalnie przeszkolony i gotowy na życiowe perypetie. Dzięki Izie i jej ćwiczeniom obnażysz i wyśmiejesz prawdę o życiu. Tak, jedyne co w nim jest stałe, to ciągła zmiana.

Odwiedzisz Klub Milionerów, dowiesz się, czym jest Kontroler Maturalny i dlaczego Ciotka rozmawia z Szarakami? W ciągu godziny poznasz przepis na sukces, udany związek i udane relacje w pracy… no chyba, że zmienisz zdanie…. A wtedy zapraszamy na „Początek końca” jeszcze raz!

„(…) Iza Kała uświadamia, że ma wiele twarzy i w każdej z nich wygląda równie dobrze (…)
Izie Kale raz jeszcze udała się trudna sztuka, utrzymania na sobie uwagi przez całość spektaklu nie nudząc widzów ani przez chwilę. Na uznanie zasługuje również niesamowita plastyczność aktorki, w mgnieniu oka potrafi ona przejść z jednej roli w drugą i być przy tym wiarygodna.
„Początek końca” to nowa propozycja Teatru KTO. Warto dodać, że bardzo udana (…) Iza Kała w mig rozwieje Wasze troski, rozbawi Was do łez i przygotuje na zmagania z codziennością. Uśmiech na twarzy – gwarantowany!”
Monika Matura, Kulturatka.pl

Scenariusz: Aneta Wróbel & Iza Kała
Reżyseria: Aneta Wróbel
Muzyka: Jerzy Zając
Kostiumy: Joanna Jaśko-Sroka
Występuje: Iza Kała

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Pociąg do Teatru 2021 - „Początek końca”

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl