spektakl

Pod niemieckimi łóżkami

spektakl

Pod niemieckimi łóżkami

Pod niemieckimi łóżkami - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl "Pod niemieckimi łóżkami" na podstawie książki Justyny Polańskiej - Pod niemieckimi łóżkami

Przedstawienie "Pod niemieckimi łóżkami" w reżyserii Łukasza Witt-Michałowskiego to teatralna impresja na temat książki Justyny Polańskiej, wydanej w Niemczech pod tym samym tytułem. Bohaterką spektaklu jest polska sprzątaczka, wygarniająca wstydliwe brudy spod stereotypowo schludnych łóżek swoich niemieckich pracodawców.
Justyna w dowcipny i bez obcesowy sposób obala stereotypy dotyczące "tych czystych" Niemców, pokazuje ich słabości i uprzedzenia. Tymczasem w Polsce dzięki wydanej książce staje się bohaterką, celebrytką i gwiazdą. Stopniowo ubierana przez media w kolejne brokatowe płaszcze sławy, ugina się pod ich ciężarem i spada z plastikowego postumentu. Historia o niemieckich brudach, polskich celebrytach oraz blaskach i cieniach sławy przeznaczona dla widzów dorosłych.

Występują:
Bartłomiej Kasprzykowski, Bartosz Opania, Katarzyna Galica
Reżyser: Łukasz Witt Michałowski
Scenariusz: Agnieszka Głębicka, Bartłomiej Kasprzykowski

Choreografia: Maciej Zakliczyński,
Scenografia: Maciej Chojnacki
Głos: Łukasz Nowicki

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Pod niemieckimi łóżkami

Dowcipnie, na wysokim poziomie aktorstwo. Pełna współpraca z widownią.
Zaskakujące obroty akcji, cudowny kontakt z publicznością,inne spojrzenie na aktorów znanych a seriali tv. Serdecznie polecam.
Było wesoło i o to chodzi.
polecam :)
otóż zamawiając bilety on line nie myślałam że spotka mnie na miejscu nie miła niespodzianka nie miałam miejsca za które zapłaciłam , bo miała je inna pani która też zapłaciła poprostu zdublowaly sie bilety i jestem ciut zdegustkwana taka sytuacja :(
Zapraszam Was Szanowni Artyści do kaliskiego teatru, bezpo- średnie spotkanie jest dużym przeżyciem , tutaj widać Wasz artyzm, zdolności i umiejętności.Sztuka , którą zaprezentowaliście to samo życie,winne obejrzeć ją osoby podejmujące decyzje podjęcia takiej pracy i wyciągnąć wnioski.
Temat malo interesujacy dla niemcow nawet uwlaczajacy.pare sytuacjikomicznych dobrych. Gra aktorska swietna. Organizacyjnie opoznienie i kiepska widocznosc z piaatego rzedu.

Polecane z kategorii spektakl