spektakl

Podobno Marian

spektakl

Podobno Marian

Podobno Marian - Bilety na spektakl teatralny

Obsada: Olaf Lubaszenko, Maria Niklińska, Krzysztof Kiersznowski, Jacek Kopczyński

Jest wigilijny wieczór, za oknem zima stulecia, a Basia - właścicielka upadającego pensjonatu w górach - siedzi nad ostatnią wytłaczanką jajek, obliczając na jak długo jej to wystarczy... I nagle, do pensjonatu, trafia trzech tajemniczych gości. Okoliczności powodują, iż Basia słusznie podejrzewa, że mogą to być trzej poszukiwani przez służby specjalne mężczyźni - wysoki urzędnik państwowy, agent CBŚ i kościelny hierarcha. Zagadkową i trudną sytuację komplikuje dodatkowo pojawienie się, przedwcześnie zbudzonego z zimowego snu, głodnego niedźwiedzia, który krąży wokół pensjonatu. Wydawałoby się, że z tej sytuacji nie ma wyjścia. Ale nie w komedii. Tu wszystko jest możliwe, a przebieg wydarzeń, zwroty akcji i zaskakująca końcówka zaskoczą nie tylko widzów, ale i samego niedźwiedzia...

Szanowni Państwo,
"Podobno Marian..." historia, która będzie Was bawić, dziać będzie się gdzieś w Waszym sąsiedztwie, zobaczycie w niej siebie, bądź Waszych sąsiadów, przyjaciół i wrogów, bez uciekania się do wyszukanej dramaturgii, czy powszechnie stosowanych wulgaryzmów. Obejrzycie kawałek prawdziwego, komediowego teatru, w którym logicznie prowadzona dramaturgia nie raz Was zwiedzie, a rozwiązanie zaskoczy. Wraz z dystrybutorem spektaklu, życzę Państwu udanej zabawy.

Marek Rębacz
(Marek Rębacz, autor - "Dwie morgi utrapienia", "Atrakcyjny pozna panią", "Ciemno", "Diabli mnie biorą", "Zróbmy sobie wnuka" - scenariusz i inne)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Podobno Marian

Bardzo fajna komedia, dobra obsada, polecam
Super :)
Dramatycznie niski poziom tej "sztuki", byłem zawiedziony, skusiły mnie nazwiska aktorów, a tu taka miernota. Słabo niestety.
Myślałem, że mnie porwie, znając duet Lubaszenko-Kiersznowski. Teamta słaby... Niklińska mało przekonała mnie ...
Aktorstwo świetne,szczególne brawa dla p.Olafa.Spektakl bawi ale nie cały.Czegoś mi w nim zabrakło-teksty ,które miały śmieszyć -nierzadko znane już i jakby przebrzmiałe.Początek trochę się dłużył ,druga połowa zdecydowanie lepsza.

Polecane z kategorii spektakl