Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

spektakl

Podróże Panny Chmurki i Pana Obłoczka

spektakl

Podróże Panny Chmurki i Pana Obłoczka

Podróże Panny Chmurki i Pana Obłoczka - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Panna Och-Chmurka jest duszą towarzystwa. Uwielbia poznawać świat, podróżować oraz czytać ciekawe książki. Z kolei Pan Obłoczek jest zwolennikiem spędzania czasu przy komputerze, grania w różne gry na konsoli oraz przesiadywania w Internecie. Bohaterowie wspólnie zauważają, że świat staje się mniej kolorowy, a wypłowiałe boiska, podwórka i huśtawki zarastają betonem. Dlaczego większość czasu spędzamy przy telefonie lub komputerze? Czy możemy jeszcze uniknąć sieciowej eksplozji? Kim jest Sieciowy Wirus, który czai się za internetową witryną? Dzieci na własne oczy zaobserwują jak wygląda świat, kiedy nadużywa się nowych technologii, a zapomina o relacjach z rodziną, przyjaciółmi, czy o zabawie na świeżym powietrzu! Zobaczymy dlaczego warto rozwijać swoją wyobraźnię oraz w jakiej rzeczywistości lepiej przebywać: wirtualnej czy realnej?

Występują: Panna Och-Chmurka, Pan Obłoczek, Wirus Sieciowy, Internetowe Pacynki.

Spektakl dla dzieci od 3 lat, czas trwania 60 min.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Podróże Panny Chmurki i Pana Obłoczka

Bardzo fajne i zabawne przedstawienie, sporo elementów zachęcających dzieci do współpracy. Aktorzy zapraszają dzieci na scenę. Wszyscy swietnie się bawili :)
Beata 17.10.2022 10:13
Jeżeli chodzi o samo przedstawienie, grę aktorów, oprawa to było naprawdę wspaniale, cudnie. Niestety moim zdaniem grupa wiekowa dzieci powinna zaczynać się od 5 lat. Młodsze dzieci zupełnie nie pozwoliły na skupienie się na spektaklu. Krzyczały. Wchodziły na scenę. Kilkukrotnie sami aktorzy zmuszeni byli reagować. Za to minus.
Karolina 15.10.2022 08:44

PROMOCJA DNIA

-25%

Pruszków
03.12.2022 17:00

bilety od 110,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii spektakl