spektakl

Podwieczorek życia

spektakl

Podwieczorek życia

Podwieczorek życia - Bilety na spektakl teatralny

Podobno nie ma na świecie bardziej męczącego stworzenia niż mężczyzna, który choruje lub traci pracę. Główny bohater komedii „Podwieczorek życia” - Jacuś - zawsze miał skłonność do przesady w swoich chorobach. Katar urastał do rangi dżumy. Tym razem problemy narastają bo Jacuś nie ma pracy. Jego żona – Anusia – musi wykazać się anielską cierpliwością i nie lada pomysłowością aby dać sobie radę z wymysłami męża.

W rolach głównych: Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak

Reżyseria: Karol Stępkowski, Scenariusz: Marzanna Graff, Muzyka: Danuta Błażejczyk i Mieczysław Jurecki

Bilety na spektakl dostępne są na www.biletyna.pl lub w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr: 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 24 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00-16:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Podwieczorek życia

znakomita rozrywka w doskonałym stylu .. to drugi spektakl MamTeatr ... czekamy na następne .... :)
Pełna humoru komedia ,tematyka prosto z życia, scenki małżeńskie pełne zabawnych zdarzeń. Wspaniała gra pary aktorskiej. Wielkie gratulacje za błyskotliwą i rozbrajającą grę, która rozbawiła mnie do łez.. Zaskakujący,doskonały finał . Nie zapomniane wrażenia. Jak zawsze doskonale przygotowany Dom Kultury. Dziękuję.
Doskonałe przedstawienie, wspaniała rozrywka. Chcę jeszcze! :-)
Super spektakl, miło spędzony czas 😊
Tryskająca humorem komedia umiliła zimny listopadowy wieczór.
Świetne przedstawienie.
Sztuka zabawna, ciekawe dialogi. Niestety dość krótka w porównaniu że standardowymi przedstawieniami teatranymi, przez co odczówamliśmy pewien niedosyt.
Świetna scena, dobra gra aktorska, i interakcja z publicznością na koniec!!! Polecam !

Polecane z kategorii spektakl