spektakl

Pokaz Pracowni METAfizycznej oraz grupy tańca współczesnego agitatus

spektakl

Pokaz Pracowni METAfizycznej oraz grupy tańca współczesnego agitatus

Pokaz Pracowni METAfizycznej oraz grupy tańca współczesnego agitatus - Bilety na spektakl teatralny

Pokaz Pracowni METAfizyczna oraz grupy tańca współczesnego agitatus!

Serdecznie zapraszamy na zakończenie sezonu artystycznego 2018/2019 w wykonaniu Pracowni METAfizyczna oraz grupy tańca współczesnego a g i t a t u s!

a g i t a t u s_2 "YALLA!"

Oddychaj…

Odczuwaj…

Odkrywaj…

Koncepcja, choreografia: Sabina Pyka

Taniec: Ewelina Chaberska, Monika Cyganik, Urszula Dziurdzia, Paulina Filip, Maja Gramatyka, Maja Szczybura, Dominika Łabno, Natalia Pająk, Maria Różycka, Monika Trojan, Aleksandra Wałach, Janina Zygmunt

a g i t a t u s_1 "Porozmawiaj z nią"

Koncepcja, choreografia: Sabina Pyka
Taniec: Karolina Baniowska, Paulina Dereniowska, Weronika Garncarska, Paulina Jastrząb, Agnieszka Kabut, Julia Komorowska, Monika Kusal, Gabriela Leszka, Justyna Łukasik, Zuzanna Nepelska, Maria Pastwa, Aleksandra Pietrucha, Klara Pobiedzińska, Karolina Walczak

grupa tańca współczesnego a g i t a t u s założona przez Monikę Godek, działa w Centrum Młodzieży im. dr Henryka Jordana w Krakowie od 2005 roku. Skupia młodych ludzi poszukujących własnych przestrzeni twórczych, którzy poprzez taniec i ruch uczą się siebie, tworzą własny alfabet znaczeń, przełożonych na gest, emocję i dźwięk. Poszukując w przestrzeni tańca współczesnego i teatru ruchu, kształcą nie tylko ciało, ale też umysł i ducha. Tancerze zespołu budują własne światy malowane wyobraźnią, wytrwałością, talentem i twórczą pracą. Charakter i charyzma każdej z grup pobrzmiewa w kolejnych choreografiach, tworzonych przez pedagogów zespołu, wsłuchujących się w zainteresowania, pomysły i twórcze potrzeby młodych tancerzy. Budowane, w dialogu z nimi, spektakle i etiudy prezentowane są na scenach krakowskich, a także na deskach ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali. Swoją działalnością a g i t a t u s chce przyczyniać się do popularyzacji teatru tańca, wciąż nowego i rozwijającego się gatunku sztuki.

Pracownia METAfizyczna ,,PA_DAM"

Choreografia: Marta Wołowiec

Taniec: Agnieszka Barańska, Agnieszka Bociąga, Karolina Graca, Justyna Mikoś, Agnieszka Pietras, Karolina Prusak, Agata Sznajder, Angelika Zając, Marianna Zabawa

Pracownia METAfizyczna to grupa tańca współczesnego działająca przy Krakowskim Centrum Choreograficznym – Nowohuckim Centrum Kultury, prowadzona przez tancerki Grupy Wokół Centrum: Monikę Świecę oraz Martę Wołowiec. Tancerki Pracowni spotykają się dwa razy w tygodniu na technicznych lekcjach, uczestniczą także w wybranych projektach artystycznych realizowanych przez Grupę Wokół Centrum.

zdjęcie Roberta Siwka

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Pokaz Pracowni METAfizycznej oraz grupy tańca współczesnego agitatus

Bardzo interesujący i pięknie przygotowany spektakl. Dziewczyny pokazały pełen profesjonalizm. Brawo Pracownia METAfizyczna!
Występ był dla mnie nacechowany silnym negatywnym przesłaniem . Zamiast życia i radości widz otrzymywał sporą dawkę lęku, psychodeli i jakiegoś rodzaju demonicznego opętania. Jako osoba wysoko wrażliwa miałam opory żeby obejrzeć do końca i niestety nie dałam rady obejrzeć drugiej grupy tanecznej. Żałuję czasu i pieniędzy, które zainwestowałam w to wydarzenie.

Polecane z kategorii spektakl