spektakl

Potem – o – tem / 20 lexusów na czwartek

spektakl

Potem – o – tem / 20 lexusów na czwartek

Potem – o – tem / 20 lexusów na czwartek - Bilety na spektakl teatralny

Grupa Potem-o-tem zaprasza na spotkanie z Coach Elą, która podczas swojej wizyty w Warszawie przeprowadzi autorską sesję terapeutyczną czerpiącą z technik japońskiego mistrza harmonii i wewnętrznego spokoju Takashi Fakaito.
• Co zastąpiło nam absolut?
• Do czego możemy się zwrócić, w świecie, w którym poważna refleksja filozoficzna i namysł teologiczny są niespotykane?
• Co nie pozwala znaleźć nam wewnętrznego spokoju, drażni, przeszkadza, ale nie możemy bez tego żyć?
„20 lexusów na czwartek” to teatralna opowieść muzyczna o współczesnych uzależnieniach.
Bohaterowie sztuki są uzależnieni od pracy, od robienia selfie i relacjonowania swojego życia w Internecie, od zdrowego żywienia i siłowni, od sexu i pornografii. Podczas autorskiej sesji musical therapy odkryją przed widzami swoje problemy, a właściwie wyśpiewają je i zatańczą. Spektakl, dzięki bliskiemu kontaktowi z widownią, każdego wieczora powstaje niejako na nowo.

Są wielkim teatralnym odkryciem! Pokochało ich zwłaszcza młode pokolenie widzów. Robią spektakle na jakie mają ochotę, są niezależni, wyjątkowo twórczy i za każdym razem zaskakują niekonwencjonalnymi formami wyrazu.
Grupa teatralna POTEM-O-TEM działa w Warszawie od 2016 roku. Swoje spektakle wystawia nie tylko na tradycyjnych scenach teatralnych, słyną z poszukiwania i odkrywania nowych przestrzeni dla realizacji swoich przedsięwzięć. Każdy kto choć raz spotkał się z Potem - o tem i widział choć jedno ich przedstawienie wie, że zobaczył coś wyjątkowego, świeżego, czego się szybko nie zapomina…Nieposkromiony temperament i energia młodych twórców tworzy wyjątkowy świat, w który wciągnięty zostaje widz. Od niego zależy stopień zaangażowania, czy będzie tylko obserwatorem, czy też aktywnym uczestnikiem teatralnego wydarzenia.
Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że grupa Potem - o - tem od września tego roku będzie gościła na deskach teatru GARNIZON SZTUKI. Wspólną przygodę zaczniemy od spektaklu “20 lexusów na czwartek”. A już 31 października zaprosimy na najnowszą premierę tej grupy.

OBSADA:
COACH ELA - Agata Różycka
MARIUSZ - Filip Kosior
MARTA - Eliza Rycembel
KAROL - Piotr Piksa
ALEX - Maria Sobocińska
DARIUSZ - Jan Marczewski
GOŚCINNIE W PROJEKCJACH - Małgorzata Zajączkowska, Mariusz Jakus, Jerzy Radziwiłowicz
TWÓRCY:
SCENARIUSZ i REŻYSERIA - Marcin Zbyszyński
MUZYKA - Skodo
CHOREOGRAFIA - Natalia Kielan
SCENOGRAFIA - Joanna Załęska
KOSTIUMY - Irma Tylor
ŚWIATŁO / VIDEO - Darek Redos GRAFIKA - Stefania Michera
ASYSTENTKA REŻYSERA - Aleksandra Uma

Premiera : 07.06.2019 / Czas trwania : 170 min / 1 przerwa / Wiek widzów: +12

Zapraszamy!

GARNIZON SZTUKI – teatr pozytywnych emocji.

Wszystkie projekty Fundacji Garnizon Sztuki - spektakle i towarzyszące im kampanie społeczne - poruszają uniwersalne wartości, podejmując ważne i trudne, czasem kontrowersyjne tematy, które zawsze i niezmiennie poruszają ludzi. Mówimy o nich jednak z przymróżeniem oka, dystansem i humorem, co pozwala obśmiać i w ten sposób oswoić traumy i lęki, które siedzą głęboko w każdym z nas. Pomimo poruszanych niełatwych tematów, chcemy mądrze bawić, pokrzepjająco wzruszać, i skłaniać do refleksji, chcemy nieść pozytywny przekaz, dawać nadzieję. Naszą ideą jest łączenie społecznej misji ze szlachetną rozrywką. Ta idea kontynuowana będzie na scenie teatru GARNIZON SZTUKI. Widza postawimy w centrum, to widz będzie współtworzył razem z naszymi znakomitymi aktorami i twórcami to miejsce. Wciągniemy go w tajemnicze zakamarki świata teatru. Chcemy aby nasz teatr umożliwiał swobodny dialog z publicznością, był otawrtym polem twórczym dla wszystkich tych, którzy chcą realizować dobre i ciekawe projekty. Żaden przekaz online nie odda prawdziwej emocji, która płynie ze sceny w stronę żywej widowni, zapada w umysł i serce, powraca energią na sceniczne deski. Teatr to spotkanie żywych ludzi, których łączy autentyczne współodczuwanie.

GARNIZON SZTUKI - teatr pozytywnych emocji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane