spektakl

Pozory Mylą

spektakl

Pozory Mylą

Pozory Mylą - Bilety na spektakl teatralny

Seymour Blicker
POZORY MYLĄ
(Never Judge A Book By Its Cover)

POZORY MYLĄ to komedia pomyłek Seymoura Blickera ze świetnymi rolami i happy endem. Aby jednak do niego dotrzeć trzeba pokonać kompletnie niewiarygodne przeszkody.
POZORY MYLĄ to opowieść o pisarzu Shermanie, który pod pseudonimem napisał pierwszą książkę i odniósł sukces. Ponieważ jest nieśmiały, z gatunku histeryków o zaniżonej samoocenie, prosi aby w publicznej promocji zastąpił go przebojowy, przystojny przyjaciel Matt. Niestety, jak to w farsach bywa, nic nie układa się tak jak zaplanowano. Kolejne postacie powodują zabawne sytuacje i zwroty akcji.
POZORY MYLĄto komedia o współczesnym zjawisku, nie tylko w „celebryckim światku”, gdzie występ w znanym telewizyjnym show jest większą gwarancją sukcesu niż dobre recenzje krytyków literatury.
POZORY MYLĄ to zabawne dialogi, brawurowe zwroty akcji i znakomita zabawa.

Przekład: Bogusława Plisz – Góral
Reżyseria: Gabriel Gietzky
Scenografia: Maciej Chojnacki
Kostiumy: Sylwester Krupiński
Zdjęcia: Daniel Duniak

Obsada:
Sherman – Kacper Kuszewski
Matt – Piotr Ligienza
Maggie – Anna Smołowik
Nancy – Anna Iberszer
Pokojówka – Katarzyna Żak/Olga Bończyk

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Spektakl się nie odbył został odwołany i nikt nas o tym nie powiadomił to jakaś kpina co dalej z biletami kto zwróci kasę
Przedstawienie zostało odwołane, o czym dowiedzieliśmy się dopiero po przybyciu na miejsce... podejście biuletyny do klienta bardzo nie profesjonalne. A prośba o recenzję wydarzenia, które się nie odbyło... pozostawiam bez komentarza
Flaki z olejem. Szczególnie w pierwszym akcie. Ligenza i Kuszewski nie mają daru do gry komediowej. Z tego wszystkiego to najlepsza była rola drugoplanowa pani Bończyk jako pokojówki. Spektakl nudny i beznadziejny! Jeden z gorszych na który byliśmy. Szkoda czasu i pieniędzy. Gra aktorska bez "szału". Chociaż niektórym (było słychać-śmiech) zdecydowanie się podobało. My z żoną zdecydowanie nie polecamy tej sztuki." Zresztą o poziomie niech zaświadczy frekwencja zaledwie 2/3 sali w Koszalinie.
Bardzo nam się podobało. Zabawa przednia. Dziękujemy.
Mile spędzony czas, lekki, zabawny spektakl, dobry wieczorny relaks. Polecam
Treść sztuki nieskomplikowana, ale jest dobre tempo narracji, poziom humoru w toku przedstawienia nie słabnie, aktorzy grają doskonale, dzięki czemu każda postać zapada w pamięć. Spektakl ogląda się lekko i przyjemnie - same superlatywy. Szczerze polecam.
Fajny spektakl, można się pośmiać. Olga Bończyk gra bez słów :)
Super spędzony wieczór, polecam !!!
Spektakl - typu dzisiejsze kabarety: przejaskrawiona gra, tak jakby ludzie musieli mieć wyłożone "kawa na ławę", bo inaczej nie domyślą się o co chodzi. Temat mógłby być ciekawy, ale poziom dowcipu... no cóż Machaliców i Opani to już dziś nie rodzą.... Raczej rozczarowanie - szczególnie za tą cenę: 125 zł za bilet.
Spektakl zabawny, pełen dowcipu, humoru i oczywiście wspaniali aktorzy. Polecam wszystkim na poprawę nastroju.
nie podobało się nam i w czasie i-szej przerwy wyszliśmy.Fabuła może i dobra, ale za dużo bieganiny, a za mało treści.. tak zw. humor siłowy......
Spektakl godny polecenia
Bardzo dobre przedstawienie, pasujące do miejsca. Zabawa przednia. Polecam.
Bardzo dobry wystep! Swietnie sie bawilismy. Uwazamy tylko, ze cena biletow moglaby by byc odrobine nizsza jak na taki wystep.
Świetna komedia, świetni aktorzy. Super się bawiłam.
Pozory mylą. Sztuka komediowa, dość współczesna. Jest kilka śmiesznych zbiegów okoliczności i momentów wywołanych zachowaniem głównego bohatera (które może być zrozumiałe dla osoby nieśmiałej). Bardzo fajnie grały aktorki. Spektakl był ogólnie dobry ale nie powala. Trochę zawiódł moje oczekiwania niewielką ilościach śmiesznych momentów. Ogólnie można obejrzeć ale cena biletów była nieadekwatna do zadowolenia.
Piotrek 27.02.2017 10:03
Wspaniała obsada, zabawnie, koniecznie trzeba zobaczyć!
Spektakl bardzo udany.Bardzo dobrze słyszałam aktorów,chociaż siedziałam w tylnym rzędzie.Gra świetna.Wyszłam z przedstawienia bardzo zadowolona i rozbawiona.
bea123 25.02.2017 20:46
Obejrzałam ale drugi raz by się już nie wybrała.
Karoolcia 25.02.2017 16:32
Niestety, słabo. Nawet znane nazwiska nie uratowały przedstawienia. Przerysowane role i mocno spłaszczone zakończenie.
RE WE LAC JA
Daniel 24.02.2017 12:51
Sztuka rozkręciła się z czasem - dobra gra aktorów. Ubawiłam się..
Nie podobał mi się. Mało śmieszny. Liczyłem na epicką komedię pomyłek, a niestety żarty były rzadkie i wymuszone. Kiepski wybór.

Polecane