spektakl

Pozytywni

spektakl

Pozytywni

Pozytywni - Bilety na spektakl teatralny

POZYTYWNI

PLEJADA GWIAZD W SPEKTAKLU „POZYTYWNI”

„POZYTYWNI” to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Na tragikomiczną sesję terapeutyczną zapraszają : Grażyna Wolszczak/Magdalena Boczarska, Olga Bołądź/Hanna Konarowska, Janusz Chabior, Łukasz Simlat oraz reżyser: Krzysztof Czeczot i autor sztuki Cezary Harasimowicz.

„POZYTYWNI” to kultowy już i uwielbiany przez widzów spektakl, który od września wejdzie do stałego repertuaru nowopowstałego warszawskiego teatru GARNIZON SZTUKI. Producentem spektaklu jest Fundacja GARNIZON SZTUKI.

Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco...

Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym.
EWA jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: MICHAŁA - geja, rolnika spod Mławy; ANNĘ - arystokratkę, która odkrywa swoje -bynajmniej niearystokratyczne! - korzenie oraz JANA, męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą.

" #Pozytywni Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny, czasami wręcz zabawny sposób, dotyka naszych największych traum i lęków, która rozprawia się ze stereotypami, a do tego - co warto podkreślić - pozwala widzowi zanurzyć się w naszym przedstawieniu, bo problemy o których opowiadamy tak naprawdę dotyczą każdego z nas - mówi Krzysztof Czeczot, reżyser sztuki.

Spektakl odbywa się bez przerwy

OBSADA:

EWA – Magdalena BOCZARSKA/ Grażyna WOLSZCZAK
ANNA – Olga BOŁĄDŹ/ Hanna KONAROWSKA
JAN – Janusz CHABIOR
MICHAŁ – Łukasz SIMLAT

SCENARIUSZ:
Cezary HARASIMOWICZ

REŻYSERIA:
Krzysztof CZECZOT

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
WIĘCEJ

Brak wydarzeń

Recenzje

Super spektakl - polecam!!! Ubawiłam się aż do łez, bardzo POZYTYWNIE! Świetni aktorzy , super było zobaczyć Was na żywo:)))
mikadz 11.10.2020 12:28
Bardzo przyjemna sztuka. Bardzo dobra gra aktorska. Było wiele zabawnych momentów
Renata 07.10.2020 08:09
BARDZO UDANA IMPREZA DOBRA ORGANIZACJA
Wspaniałe przedstawienie.
Pozytywna 06.10.2020 09:47
Fenomenalne przedstawienie
Bardzo dobrze spędzony czas. Ciekawie i na wesoło "ugryziony" temat. Polecam.
Aktorzy niesamowici - uwielbiam. Byłam po raz drugi, to chyba wystarczająca recenzja 🙂
Fantastyczna sztuka, pełna przemyśleń i dobrego humuru
Bardzo miło spędzony czas.
Anna 23.02.2020 08:36
Rewelacja. Świetnie zagrana komedia, w której każdy się odnajdzie, a z pewnością swoje własne życiowe doświadczenia. Uśmiałem się przez ponad godzinę. Mistrz Chabior. Brawo.
Greg 22.02.2020 11:04
Genialne przedstawienie! Byłoby DOBRE, ale gra obu panów sprawiła, że jest GENIALNE. Cudowne połączenie dzikiej rozrywki i mądrej refleksji! Nawet zaproszeni "teatralnisceptycy" byli zachwyceni.
Świetna sztuka, dużo śmiechu, a o to chodzi
Miło spędzony czas i pozytywne zaskoczenie, bardzo dobre i wyraziste męskie role I porządne aktorstwo.
Było w porządku , trochę dużo wulgarności w mowie , ale też w miarę dobrze wpleciona w scenariusz , tworząc w ten sposób spójną całość i jednocześnie wybaczając użycie brzydkich słów. Trochę się uśmiałem ,czas szybko zleciał i raczej się nie nudziłem . Pozdrawiam
Przede wszystkim czułam się rozczarowana zmianą obsady bo właśnie między innymi dla Pani Boczarskiej i Bołądz chciałam iść na spektakl. Całość średnia.
Bawiłem się świetnie. Rewelacyjna gra aktorska Janusza Chabiora, którego talent komediowy i satyryczny wprowadzał wiele wspaniałych doznań i chwil. Razem z Łukaszem Simlatem uzupełniali się wyrażając na scenie emocje wraz dwiema młodszymi koleżankami Olgą i Magdaleną. Sztuka, przez zabawę wskazuje na samotność pojedynczego człowieka w relacjach małżeńskich, partnerskich, rodzinnych... i innych oraz pokazuje jak bardzo brakuje (w Polsce) tolerancji i akceptacji dla wszystkich ludzi. Zachęcam wszystkich do zabawy. Miłego wieczoru:)
Bilety kupiłem Rodzicom na prezent ( są w wieku 67 i 70 lat) - podobno byli chyba najstarsi na widowni... Tata powiedział, że publiczność była w przedziale wieku 30-40 i być może dla takich osób był to zabawny spektakl. Moi Rodzice bawili się średnio "dużo przekleństw, tematyka jakaś LGBT-owska". Aha! Dostało się też samemu teatrowi, że obskurny strasznie, jakieś rury na wierzchu, krzesełka jak w poczekalni na dworcu .... Ehhhhhh...
Nie_kupuj_dla_Rodziców 13.01.2020 08:07
Świetny spektakl, polecam
Marta 02.01.2020 16:49
Rewelacja, szkoda że tylko 1,5 h, a korzystając z okazji w jaki sposób można wykorzystać zniżkę na kolejny spektakl w styczniu?
bez niku 01.01.2020 13:20
Świetna zabawa, uśmiałem się do łez. Gra aktorska-sztos! Polecam!
Bareja 01.01.2020 12:06
Genialne!! Brawo dla aktorów.
Just5 21.12.2019 09:13
zajefajne
Fantastyczny spektakl! Uśmialiśmy się z mężem do łez i trochę też przez łzy. Polecamy serdecznie i dziękujemy za wspaniały wieczór!
Zabawna sztuka, chociaż w pierwszej częsci trochę przegadana. Siłą tej sztuki jest gra aktorska. Janusz Chabior i Wojciech Simlat są po prostu znakomici i stworzonymi postaciami nadają tej sztuce jakość, humor i wysoki poziom. Warto zobaczyć.
Świetna obsada, dużo śmiechu, fajnie spędzony wieczór. Polecam!!!
Wspaniały spektakl. Idealna obsada. Polecam.
Fantastyczny spektakl, genialna gra aktorska. Łukasz Simlat mnie oczarował swoimi improwizacjami. Do spektaklu powinni dodawać jakiś kupon na botoks, bo teraz mam milion zmarszczek więcej od śmiechu :-)
Spektakl rewelacyjny,simlat i chabior cudowni!!!!! Polecam!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane