Pozytywni | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

spektakl

Pozytywni

spektakl

Pozytywni

Pozytywni - Bilety na spektakl teatralny

POZYTYWNI

PLEJADA GWIAZD W SPEKTAKLU „POZYTYWNI”

„POZYTYWNI” to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Na tragikomiczną sesję terapeutyczną zapraszają : Grażyna Wolszczak, Olga Bołądź/Hanna Konarowska, Janusz Chabior, Łukasz Simlat oraz reżyser: Krzysztof Czeczot i autor sztuki Cezary Harasimowicz.

„POZYTYWNI” to kultowy już i uwielbiany przez widzów spektakl, który od września wejdzie do stałego repertuaru nowopowstałego warszawskiego teatru GARNIZON SZTUKI. Producentem spektaklu jest Fundacja GARNIZON SZTUKI.

Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco...

Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym.
EWA jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: MICHAŁA - geja, rolnika spod Mławy; ANNĘ - arystokratkę, która odkrywa swoje -bynajmniej niearystokratyczne! - korzenie oraz JANA, męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą.

" #Pozytywni Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny, czasami wręcz zabawny sposób, dotyka naszych największych traum i lęków, która rozprawia się ze stereotypami, a do tego - co warto podkreślić - pozwala widzowi zanurzyć się w naszym przedstawieniu, bo problemy o których opowiadamy tak naprawdę dotyczą każdego z nas - mówi Krzysztof Czeczot, reżyser sztuki.

Spektakl odbywa się bez przerwy

OBSADA:

EWA – Grażyna WOLSZCZAK
ANNA – Olga BOŁĄDŹ/ Hanna KONAROWSKA
JAN – Janusz CHABIOR
MICHAŁ – Łukasz SIMLAT

SCENARIUSZ:
Cezary HARASIMOWICZ

REŻYSERIA:
Krzysztof CZECZOT

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
26.06.2021, 18:00 Kijów Centrum
 KUP BILET
26.06.2021, 20:15 Kijów Centrum
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Super gratuluję!!!
Super spektakl - polecam!!! Ubawiłam się aż do łez, bardzo POZYTYWNIE! Świetni aktorzy , super było zobaczyć Was na żywo:)))
mikadz 11.10.2020 12:28
Bardzo przyjemna sztuka. Bardzo dobra gra aktorska. Było wiele zabawnych momentów
Renata 07.10.2020 08:09
BARDZO UDANA IMPREZA DOBRA ORGANIZACJA
Wspaniałe przedstawienie.
Pozytywna 06.10.2020 09:47
Fenomenalne przedstawienie
Bardzo dobrze spędzony czas. Ciekawie i na wesoło "ugryziony" temat. Polecam.
Aktorzy niesamowici - uwielbiam. Byłam po raz drugi, to chyba wystarczająca recenzja 🙂
Fantastyczna sztuka, pełna przemyśleń i dobrego humuru
Bardzo miło spędzony czas.
Anna 23.02.2020 08:36
Rewelacja. Świetnie zagrana komedia, w której każdy się odnajdzie, a z pewnością swoje własne życiowe doświadczenia. Uśmiałem się przez ponad godzinę. Mistrz Chabior. Brawo.
Greg 22.02.2020 11:04
Genialne przedstawienie! Byłoby DOBRE, ale gra obu panów sprawiła, że jest GENIALNE. Cudowne połączenie dzikiej rozrywki i mądrej refleksji! Nawet zaproszeni "teatralnisceptycy" byli zachwyceni.
Świetna sztuka, dużo śmiechu, a o to chodzi
Miło spędzony czas i pozytywne zaskoczenie, bardzo dobre i wyraziste męskie role I porządne aktorstwo.
Było w porządku , trochę dużo wulgarności w mowie , ale też w miarę dobrze wpleciona w scenariusz , tworząc w ten sposób spójną całość i jednocześnie wybaczając użycie brzydkich słów. Trochę się uśmiałem ,czas szybko zleciał i raczej się nie nudziłem . Pozdrawiam
Przede wszystkim czułam się rozczarowana zmianą obsady bo właśnie między innymi dla Pani Boczarskiej i Bołądz chciałam iść na spektakl. Całość średnia.
Bawiłem się świetnie. Rewelacyjna gra aktorska Janusza Chabiora, którego talent komediowy i satyryczny wprowadzał wiele wspaniałych doznań i chwil. Razem z Łukaszem Simlatem uzupełniali się wyrażając na scenie emocje wraz dwiema młodszymi koleżankami Olgą i Magdaleną. Sztuka, przez zabawę wskazuje na samotność pojedynczego człowieka w relacjach małżeńskich, partnerskich, rodzinnych... i innych oraz pokazuje jak bardzo brakuje (w Polsce) tolerancji i akceptacji dla wszystkich ludzi. Zachęcam wszystkich do zabawy. Miłego wieczoru:)
Bilety kupiłem Rodzicom na prezent ( są w wieku 67 i 70 lat) - podobno byli chyba najstarsi na widowni... Tata powiedział, że publiczność była w przedziale wieku 30-40 i być może dla takich osób był to zabawny spektakl. Moi Rodzice bawili się średnio "dużo przekleństw, tematyka jakaś LGBT-owska". Aha! Dostało się też samemu teatrowi, że obskurny strasznie, jakieś rury na wierzchu, krzesełka jak w poczekalni na dworcu .... Ehhhhhh...
Nie_kupuj_dla_Rodziców 13.01.2020 08:07
Świetny spektakl, polecam
Marta 02.01.2020 16:49
Rewelacja, szkoda że tylko 1,5 h, a korzystając z okazji w jaki sposób można wykorzystać zniżkę na kolejny spektakl w styczniu?
bez niku 01.01.2020 13:20
Świetna zabawa, uśmiałem się do łez. Gra aktorska-sztos! Polecam!
Bareja 01.01.2020 12:06
Genialne!! Brawo dla aktorów.
Just5 21.12.2019 09:13
zajefajne
Fantastyczny spektakl! Uśmialiśmy się z mężem do łez i trochę też przez łzy. Polecamy serdecznie i dziękujemy za wspaniały wieczór!
Zabawna sztuka, chociaż w pierwszej częsci trochę przegadana. Siłą tej sztuki jest gra aktorska. Janusz Chabior i Wojciech Simlat są po prostu znakomici i stworzonymi postaciami nadają tej sztuce jakość, humor i wysoki poziom. Warto zobaczyć.
Świetna obsada, dużo śmiechu, fajnie spędzony wieczór. Polecam!!!
Wspaniały spektakl. Idealna obsada. Polecam.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane