Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

spektakl

Prezentacje konkursowe, Konkurs choreograficzny 3… 2… 1… TANIEC!

spektakl

Prezentacje konkursowe, Konkurs choreograficzny 3… 2… 1… TANIEC!

Prezentacje konkursowe, Konkurs choreograficzny 3… 2… 1… TANIEC! - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Prezentacje konkursowe

Konkurs choreograficzny 3… 2… 1… TANIEC! – 9. edycja

Konkurs choreograficzny 3…2…1…TANIEC! odbywa się corocznie od 2011 roku jako impreza o charakterze międzynarodowym, prezentuje krótkie formy solowe, duety i tria oparte na szeroko rozumianej technice tańca współczesnego. Podstawowym celem konkursu jest konfrontacja własnej twórczości choreograficznej z profesjonalnym jury oraz możliwość otwartej dyskusji z udziałem jurorów i publiczności, służąca również edukacji widowni tańca. 3…2…1…TANIEC! jest jednym z nielicznych polskich konkursów, który skierowany jest do choreografów z Polski i zagranicy, poszukujących własnego, oryginalnego języka scenicznej wypowiedzi, niezależnie od ich wieku i doświadczenia.

Wyróżnikiem konkursu jest jego forma, według której każdy juror, bez konsultacji z pozostałymi członkami jury, przyznaje dwie własne nagrody dla dwóch wybranych prezentacji, określając w certyfikacie konkretne wartości prezentacji decydujące o jej wyróżnieniu. Dodatkowymi nagrodami w konkursie jest nagroda publiczności oraz nagroda Grand Prix, która zostanie wybrana przez Organizatorów spośród wszystkich laureatów.

W konkursie – 23 marca 2019, wezmą udział prace, które przejdą etap preselekcji. Natomiast 24 marca 2019 odbędzie się oficjalne wręczenie nagród oraz ponowna prezentacja laureatów konkursu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Prezentacje konkursowe, Konkurs choreograficzny 3… 2… 1… TANIEC!

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl